Devil’s Delight

Pakkujad: NetEnt

Iga uus mäng Net Entertainmenti salves tähendab tavaliselt ainult head. Nii on see ka seekord, sest pilguheit kurjuse allmaailma on…

Devil’s Delight

69
69
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

97.6%

RTP

Üldine info

Nimi
Devil’s Delight
Mängutootja

Detailne info

RTP
97.6%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x400000
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.01

Devil’s Delight arvustus

Iga uus mäng Net Entertainmenti salves tähendab tavaliselt ainult head. Nii on see ka seekord, sest pilguheit kurjuse allmaailma on humoorikas ja põnev. Leiad videosloti Maria, Unibeti ja Pafi valikust.

Mängust lähemalt

Devil’s Delight on viie rulliku, kolme mängurea ja 20-võiduliiniga Net Entertainmenti videoslot, mida iseloomustavad tasuta keerutused, laienevad asendussümbolid, boonusmäng ja patukeerutuste funktsioon. Mänguautomaat on üles seatud põrgulikult kuuma tausta peale, kus kurat ja tema käsilased vasakult-paremale rullikud okupeerivad.

Mängu madalama väärtusega sümboliteks on kolm Q, K ja A ning haudadega mängukaarti, luukere käsi keerutamas täringuid, tiibadega süda ning saba, 666-märk, nõiapotiga tegelane, pisike punane kuratliku kolmhargiga deemon, lilla deemon, samuti ulakas naisdeemon. Mängu asendussümboliks on kurat isiklikult, hajussümboliks on pentagram ning boonussümboliks hirmuäratav vikatimees.

Boonuslahendused

Laienev Kuradi asendussümbol

Tabades Kuradi-sümbolit teisel, kolmandal ja neljandal rullikul, laieneb selle mõju üle kogu rulliku luues sulle rohkelt võimalusi võidukombinatsioonide moodustamiseks.

Vikatimehe boonusmäng

Tabades Vikatimehe-sümbolit teisel, kolmandal ja neljandal rullikul, käivitub see humoorikas boonusmäng, kus sind viiakse kõrvaltänavasse. Seal ootavad sind ees mitmed värvikad tegeleased ja nimekiri erinevatest pattudest. Sinu ülesandeks on sobitada kokku vastav patt ka tegelane, et võita rahalisi auhindu. Iga mängukorraga täitub ka mänguvälja all olev hingemeeter ühe pügala võrra.

Tasuta keerutused

Tabades kolme või enamat viisnurga-sümbolit, käivitad tasuta spinnide vooru. Sulle antakse võimalikus valida üks sümbolitest, mis avalikustab tasuta keerutuste arvu ning kordaja järgnevaks vooruks. Tabades tasuta keerutuste vooru ajal veelkord kolme või enamat hajussümbolit, saad valida taaskord ühe sümboli, mis uuendab keerutuste arvu ja kordajat.

Patukeerutused

Kui sul õnnestub täitab mänguvälja all olev hingemeeter (kõik su ponnistused salvestatakse 48ks tunniks), kingitakse sulle täiendavalt 10 tasuta keerutust täiesti uutel rullikutel. Auhinnad arvutatakse sinu 48 tunni võitude keskmise järgi.

Kokkuvõte

Enamasti teenivad Net Entertainmenti mägud pigem positiivset tagasisidet. Nii ka see – piisavalt võigas teema, aga kena graafika ja animatsioonid, omanäoline mängukäik ja taustalugu ning paljud erilahendused teevad sellest ühe nendest mängudest, mida võiks tingimata järele proovida.

Devil’s Delight
69
Hinne

-

Võiduvõimalus

97.6%

RTP