Egyptian Heroes

Pakkujad: NetEnt

Egyptian Heroes on videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt NetEntilt, kelle loovad ideed on seda mängu luues lendlema hakanud – üsnagi tänapäevane…

Egyptian Heroes

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

18%

Võiduvõimalus

96.7%

RTP

Üldine info

Nimi
Egyptian Heroes
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.7%
Võiduvõimalus
18
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2500
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.01

Egyptian Heroes arvustus

Egyptian Heroes on videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt NetEntilt, kelle loovad ideed on seda mängu luues lendlema hakanud – üsnagi tänapäevane kujundus on seotud muistse Egiptuse jumalike sümbolitega. Asu mängu meie kasiinodes – Marias, Unibetis või Pafis neid jumalusi avastama kas niisama ajaviiteks mängides või soovi korral oma õnn raha peale panustades proovile pannes.

Mängust lähemalt

Egyptian Heroes on viie rulliku, kolme mängurea ja kuni 20 võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad kuldne panuserida, asendussümbolid, ja tasuta keerutused koos kleepuva ning laieneva asendusega. Võid mängida ühel kuni 20-l panusereal ning erinevatel tasemetel ja mündiväärtustel.

Mängu traditsioonilisteks sümboliteks, mis esindavad madalamaid väärtusi on tuttavad 10, J, Q, K ja A. Kõrgemate väärtuste esindajateks on mängu viis jumalat, mida saad eristada nende värvuse järgi – roheline, punane, lilla, sinine ja kuldne. Sloti hajussümboliks on sfinksi pea ning asendussümboliks püramiid.

Boonuslahendused

Kuldse panuserea kordaja

See on midagi uut! Seesugust boonuslahendust pole meie veel igatahes näinud. Mida see endast õige kujutab? Nimelt on mängu igal keerutusel võiduvõimalus ning see võib vabalt olla ka mitteaktiivne panuserida. Kui sul õnnestub kombineerida võidurida, siis on sinu auhinnaks panuserea võidusumma, mis on kahe-kuni viiekordne.

Laiendatud asendussümbol

Püramiidisümbol laieneb, et katta kogu teine, kolmas või neljas rullik andes sulle lisavõimalusi suurteks võitudeks.

Tasuta keerutused

Kuvatõmmis

Kolm, neli või viis sfinksi hajussümbolit ükskõik kuskohas rullikutel tagavad sulle vastavalt kas 10, 15 või 20 tasuta spinni.

  • 3 hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
  • 4 hajussümbolit = 15 tasuta keerutust
  • 5 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust

Selle vooru jooksul on võimalik ka kleepuva ning laiendatud asendussümboli ilmumine rullikule. Küll pole sul võimalik võita lisakeerutusi, ent selle boonusringi võidukombinatsioonide teise ja viienda rulliku asendussümbolid laienevad.

Kokkuvõte

Meile meenutab Egyptian Heroes NetEnti varasemat mängu Ramesses Riches. Ainult, et uus mäng on muidugimõista veelgi vingem. Meie pole igatahes varem nii loomingulist boonuslahendust nagu seda on antud sloti kuldne panuserida veel näinud. Soovitame järele proovida!

Egyptian Heroes
68
Hinne

18%

Võiduvõimalus

96.7%

RTP