Fortune Teller

Pakkujad: NetEnt

Pane oma selgeltnägija proovile. Lase tal kristallkuulide, ennustuskaardite ja numbrisümboolikaga tõestada, kas ta suudab tõelise aarde leida, et sinuni küllus…

Fortune Teller

61
61
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
30 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

93.3%

RTP

Üldine info

Nimi
Fortune Teller
Mängutootja

Detailne info

RTP
93.3%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2000
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
30

Panused

Maksimaalne panus
60
Minimaalne panus
0.01

Fortune Teller arvustus

Pane oma selgeltnägija proovile. Lase tal kristallkuulide, ennustuskaardite ja numbrisümboolikaga tõestada, kas ta suudab tõelise aarde leida, et sinuni küllus ja rahulolu tuua? Küll selle materiaalses tähenduses, et saaksid vabaduse teha just seda, mis sulle meeldib.

Oma ennustajat saad külastada Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinos, kus on võimalik mängu niisama ajaviiteks mängida kui ka soovi korral oma õnn ja tulevik reaalse raha eest panustades proovile panna.

Mängust rohkem

Fortune Teller on viie rulliku, 30-panuserea ning mitme mündi toetusega Net Entertainmenti videoslot, mida iseloomustavad hajussümbolid, asendussümbolid, tasuta keerutused

ja tarokaartide boonusmäng. Videoslotti on võimalik mängida ühest kuni 30-l panusereal ja kuni neljal panusetasandil. Mängu tegevustik toimub selgeltnägija karavanis teemakohaselt veidi müstilise muusika ja kellukesehelina saatel.

Nagu juba mainitud, on mängu üheks peamiseks ennustusvahendiks tarokaardid. Madalama väärtusega sümboliks on kaardid 10 ja J. Q, K ja A sümbolid on maalitud ennustaja tramburiinidele. Kõrgemaid väärtuseid esindavad sloti ennustega seotud elemendid nagu selgeltnägija karavan, must kass ja metsik hobune, kes teisi sümboleid asendab. Fortune Teller boonussümboliteks on kristallkuul ja müstiline märk.

Boonuslahendused

Tarokaartide mäng

See tarokaartide boonusmäng avaneb siis, kui tabad kolme või enamat boonussümbolit aktiivsel panusereal vasakult-paremale arvestuses.

Klõpsa tarokaartidel, et mõista oma tuleviku müsteeriumit ja võida lisaks boonusmünte. Antud mäng lõppeb, kui avad surmakaardi.

Tasuta keerutused

Taba kolme või rohkemat kristallkuuli hajussümbolit, et hakata tasuta keerutama. Ennustaja kuulike jagab sulle siin voorus lahkelt 12 tasuta spinni ja kui su tulevik on eriti helge, siis kolmekordistab see ka su võidud.

Kokkuvõte

Kui sulle tundub, et mida rohkem boonuslahendusi, seda parem, siis see mäng on sulle! Pealekaubaks kenale graafikale ja ühtaegu kõhedusttekitavale, ent siiski nauditavale helile võid saada suurte võitude ja helde ennustusega vägeva perspektiivi oma õnnelikuks tulevikuks.

Fortune Teller
61
Hinne

-

Võiduvõimalus

93.3%

RTP