Ghost Pirates

Pakkujad: NetEnt

Inglise päritolu William Hope Hodgson on lisaks ulmekirjaniku staatusele tuntud ka kui meremees, kulturist ja fotograaf. Oma kõhedust tekitava suhtumise…

Ghost Pirates

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
243 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.9%

RTP

Üldine info

Nimi
Ghost Pirates
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.9%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x180
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
243

Panused

Maksimaalne panus
62
Minimaalne panus
0.01

Ghost Pirates arvustus

Inglise päritolu William Hope Hodgson on lisaks ulmekirjaniku staatusele tuntud ka kui meremees, kulturist ja fotograaf. Oma kõhedust tekitava suhtumise seilamisse on ta talletanud näiteks mereteemalisse õudusjuttu “Viirastuspiraadid”, kus loo peategelaseks olev noormees satub kummitustest vaevatud kaubalaevale, millel ei olegi kungi määratud kodusadamasse jõuda. Tänaseks on NetEnt loonud raamatu põhjal ka videosloti Ghost Pirates.

Liitu viirastuspiraatidega kas Unibetis, Pafis või Maria kasiinos. Kõigis neis nimetatud veebikasiinodes saad videoslotti nii ajaviiteks kui ka soovi korral raha peale panustades mängida.

Mängust lähemalt

Ghost Pirates on viie rulliku ja 243-panuseteega videoslot NetEntilt, millel puuduvad võiduliinid. Mängida on sul võimalik 3, 9, 27, 81 või 243 panuseteega ja ühest kuni viiel panusetasemel. Slotti iseloomustavad veel asendus- ja hajussümbolid ning tasuta keerutused.

Ghost Pirates slotil puuduvad traditsioonilised mängukaardi sümbolid, vaid nende asemel on kohased piraatidega seotud ikoonid – ankur, suurtükk, pealuuga vaas, maakaart ja kompass jms. Asendussümboliks on mängus pealuu ning hajussümboliks aardelaegas. Sloti rullikud asetsevad kummituslaeva taustal.

Boonuslahendused

243 võidukombinatsiooni

Nagu juba mainitud, siis on sul selle sloti puhul võimalik valida, kui mitme võiduliiniga sa mängida soovid – on see 3, 9, 27, 81 või koguni 243. Muidugi mõista ootavad sind seda vägevamad auhinna võimalused, mida rohkem liine sa mängu rakendad. Boonusringis tagab see sulle ka rohkem tasuta keerutusi.

Tasuta keerutused

Boonusmängus võivad sind üllatada rohked tasuta keerutused. Selleks, et neid saada, tuleb sul tabada kas kolme, nelja või viite aardelaeka sümbolit.

Kui sa mängid 243 võiduliiniga, siis saad tasuta keerutusi selliselt:

3 hajussümbolit = 15 tasuta keerutust
4 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust
5 hajussümbolit = 25 tasuta keerutust

Kui oled valinud mängimiseks aga vähem ridasid, siis saad sa lisakeerutusi selliselt:

3 hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
4 hajussümbolit = 15 tasuta keerutust
5 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust

Kokkuvõte

Nagu juba NetEnti mängude puhul tavaks on saanud, ei saa ka Ghost Pirates sloti puhul mainimata jätta väga head graafikat ja animatsioone – iga viiimne kui sümbol on detailselt ja kenasti joonistatud ja animeeritud sümbolid, nagu näiteks asendussümbol, näeb lihtsalt eriti hea välja.

Ghost Pirates
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.9%

RTP