Hot City

Pakkujad: NetEnt

Kui sa oled tuttav teravmeelse ja teravkeelse “Seksi ja linna” komöödiasarjaga, siis antud mängu puhul jääb mulje, et mängutootja NetEnt…

Hot City

67
67
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Üldine info

Nimi
Hot City
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.5%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1600
Volatiilsus
Med-High

Hot City arvustus

Kui sa oled tuttav teravmeelse ja teravkeelse “Seksi ja linna” komöödiasarjaga, siis antud mängu puhul jääb mulje, et mängutootja NetEnt on inspiratsiooni ammutanud just nende stiiliikooni staatusesse tõusnud kangelannade – Carrie, Samantha, Charlotte ja Miranda hoogsatest püüdlustest leida enda ellu õige kaaslane.

Kuuma linna seiklustest saad osa Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinodes. Kõigi meie operaatorite juures on mäng saadaval nii ajaveetmiseks mängimiseks kui ka soovi korral raha peale panustamiseks.

Mängust rohkem

Hot City on viie rulliku, kolme mängurea ja 25-võiduliini ning mitme mündiga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad asendus-ja hajussümbolite võidud, tasuta keerutused ja boonusmäng. Mänguautomaadil on võimalik panustada kuni neljal tasemel ja kuni 25-l panusereal.

Nagu öeldud räägib mäng naiste seltskonnast, kelle suurlinnaelu keerleb ostlemise, kohtingute, pidude jms ümber. Sloti tegevustik toimub öises suurlinnas, roosa käekoti taustal.

Selle madalama väärtusega sümboliteks on näiteks nutitelefon, käekott, teemantsõrmus ja kollane takso. Suuremaid võite toovad aga mängu neli kangelannat. Asendussümboliks on romantilise õhtusöögi ikoon, hajussümboliks pulmaauto ning kingipakist leiad boonussümboli.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Kui sul õnnestub tabada kolme või enamat pulmaauto-sümbolit ükskõik, kuskohas rullikutel, siis tasustatakse sind tasuta keerutustega.

  • 3 pulmaauto sümbolit = 10 tasuta keerutust
  • 4 pulmaauto sümbolit = 20 tasuta keerutust
  • 5 pulmaauto sümbolit = 30 tasuta keerutust

Selle vooru kõik võidud kolmekordistatakse ning samuti on sul võimalik veelgi lisakeerutusi saada.

Kingade boonusmäng

Selleks, et antud kingade boonusmäng avaneks, on sul tarvis tabada kolme kingipaki-sümbolit aktiivsel panusereal. Kui see õnnestub, suunatakse sind kingapoodi, kus üks kangelannadest langetab parasjagu otsust mitu paari kingi uuest ja seksikast kevadkollektsioonist soetada. Vaatluse all on 12 paari kingi. Kõik, mis sinul teha tuleb, on vajutada “stop”-nuppu ja oodata, kuni kingakarp helendama hakkab ning selgub, kas karbis on sees ka kingapaar. Kui on, siis võidad kuvatud boonussumma ning kingad lisatakse teie kingikotti. Kui karp on tühi, siis saab boonusmäng läbi ning sind suunatakse tagasi põhimängu.

Kokkuvõte

Tegu on meelelahutusliku mänguga, mille võiduvõimalused on tänu kahele boonuslahendusele üsna kõrged.

Hot City
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP