Mystery At The Mansion

Pakkujad: NetEnt

Mystery at the Mansion on viie rulliku ja 25-võiduliiniga videoslot, mis on inspireeritud Sherlock Holmes’i-stiilis müsteeriumist andes võimaluse lisaks tavapärasele…

Mystery At The Mansion

65
65
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

95.1%

RTP

Üldine info

Nimi
Mystery At The Mansion
Mängutootja

Detailne info

RTP
95.1%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x900
Volatiilsus
Low

Mystery At The Mansion arvustus

Mystery at the Mansion on viie rulliku ja 25-võiduliiniga videoslot, mis on inspireeritud Sherlock Holmes’i-stiilis müsteeriumist andes võimaluse lisaks tavapärasele rullikute keerutamisele lahendada ka boonusmängu mõrvamüsteerium. Sinu ülesandeks on leida mõrvar, tema relv ning kurjade tegude motiiv.

Tõtta Sherlockile appi kas Maria kasiinos, Unibetis või Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes saad mängu nii reaalse raha peale panustades kui ka niisama ajviiteks mängida.

Mystery at the Mansion slotist lähemalt

Selle Net Entertainment’i viimase aja kõige müstilisema mänguautomaadi narratiiviks on mõrv suures härrastemajas. Sinu eesmärgiks on välja selgitada boonusmängu jooksul, kes pani toime kuriteo ja kuidas ta seda tegi.

Tegu on viie rulliku ja 25-võiduliiniga videoslotiga, mille graafika ja animatsioonid on tuntud mängutootja senisele kvaliteedile vastav. Rullikud on ilusti ornameeritud ning mängu taustal on läbi leekide näha suurt kaminat, mille tules prõksuvad haod mängu heliribalde erilise reaalsustooni annavad.

Mängu iga panustatud mündi kohta aktiveerub üks võiduliin ning peale keerutust kontrollib arvuti kõikide aktiivsete võiduliinide kombinatsioonid.

Videosloti sümbolite hulka kuuluvad lisaks tuttavatele 9, 10, J, Q ja K sümbolitele veel küünlajalg, revolver, pistoda ja mürgipudel. Asendussümboliks on detektiivid, kes asendavad kõiki teisi peale hajussümboli. Hajussümboliteks on kummituslikud majad. Viimaseks erisümboliks on Koloneli boonussümbol.

Boonuslahendused

Boonusmäng

Tabades kolme või enamat Koloneli boonussümbolit aktiivsel liinil, käivitub boonusmäng, milleks on Cluedo-lauamängu stiilis erilahendus, mis toimub kolmes erinevas faasis:

  1. Vali 5 kahtlusaluse vahel välja süüdlane
  2. Vali 4 erineva mõrvarelva vahel kõige tõenäolisem
  3. Vali 2 motiivi vahel välja õige

Iga valik kingib suvalise mündivõidu, kuid iga õige valik liidab nendele 2x kordaja. Kõigi kolme õige valimine suurendab sinu võidusummat drastiliselt.

Tasuta keerutused

Majade hajussümbol on võtmesümboliks tasuta keerutuste vooru. Tabades 3, 4 või 5 sümbolit ükskõik, kus kohas rullikutek, ootavad sind vastavalt 10, 20 või 30 tasuta keerutust. Lisaks on kõik tasuta keerutuste ajal saadud võidud korrutatud kolmega!

Kokkuvõte

Kuigi boonusmäng käivitub üsna tihti, peab erinevalt tasuta keerutuste võitmisest, tabama neid aktiivsel võiduliinil. Siit ka soovitus mängida nii paljude aktiivsete ridadega kui võimalik. Üldiselt on mäng ülihea graafika ja animatsioonide poolest hästi mängitav ning lisafunktsioon mõrvamüsteeriumi näol annab mõnusat vaheldust keerlevate rullide vaatamisest. Pane valmis oma sisemine Sherlock Holmes ja naudi Mystery Mansion’it.

Mystery At The Mansion
65
Hinne

-

Võiduvõimalus

95.1%

RTP