Steam Tower

Pakkujad: NetEnt

Liitu fantaasiarikka Victoria-aegse videoslotiga, mille suurepärase graafika ja sisu eest vastutab Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment. Sinu eesmärgiks on üheskoos…

Steam Tower

87
87
Hinne
3 Ridade arv
0.15 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

32%

Võiduvõimalus

97%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Steam Tower
Mängutootja

Detailne info

RTP
97%
Võiduvõimalus
32
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2000
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
150
Minimaalne panus
0.15

Steam Tower arvustus

Liitu fantaasiarikka Victoria-aegse videoslotiga, mille suurepärase graafika ja sisu eest vastutab Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment. Sinu eesmärgiks on üheskoos eestvõitlejaga päästa müstilises tornis vangistuses olev printsess. Kas sa saad sellega hakkama? Pane end proovile kas ajaviiteks või soovi korral raha peale panustades meie kasiinodes – Marias, Unibetis või Pafis.

Mängust lähemalt

Steam Tower on viie rulliku, kolme mängurea ja 15-panuseliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad virnastatud asendussümbolid, tasuta keerutused ja kasvav kordaja. Slotti saad mängida ühest kuni kümnel panusetasandil ja eri väärtuses müntidega.

Mängus on neli kõrgema väärtusega sümbolit. Nendeks on torn, pritsess, mängu kangelane ja punadraakoni kuldne silm. Klassikalised J, Q, K ja A on sloti madalama väärtusega sümbolid. Mängus on kaks asendussümbolit – võitlusrelv ja kangelane. Kangelane, kes on muuseas võtmetegelane sinu boonusmängu jõudmisel, on rullikutele virnastatud.

Boonuslahendused

Virnastatud asendussümbol

Taba ühte või enamat virnastatud asendussümbolit, et aktiveerida oma kümme tasuta keerutust ja viia mäng torni esimesele korrusele.

Tasuta keerutused

Sinu tasuta keerutuse vooru eesmärgiks ongi mööda torni muudkui üles ronida. Mida kõrgemale sa jõuad, seda suuremad on sinu võidud ja kordajad. Selleks, et päästa printsess, on sul tarvis end 16ndale korrusele vedada, kus sind ootab lisaks kaunile neiule ka lisaauhind – 1000 münti korrutatuna panusetasemega. Kuidas seda teha? Lihtsalt taba ühte või enamat võitlusrelva sümbolit. Nii saad sa taaskord korruse kõrgemale ja mis veelgi olulisem, kaks lisakeerutust.

KorrusKordaja
1-3x2
4-6x3
7-9x4
10-12x5
13-15x6

Torninäidiku abil saad jooksvalt näha oma kordajat ning asukohta tornis ning korrusenäit tuletab sulle vastavat korrust meelde.

Kokkuvõte

Tegu on piisavalt interaktiivse ja põneva mänguga, mille mängija tasuvus on kõrge – suisa 97%. Tasuta keerutused ja virnastatud asendussümbolid on need, millel selles mängus tasub loota. Õnnelikku printsessi päästmist!

Steam Tower
87
Hinne

32%

Võiduvõimalus

97%

RTP