Wild Rockets

Pakkujad: NetEnt

Wild Rockets on üks Net Entertainment’i plahvatuslikumaid mänguautomaate ja seda mitte ainult teema mõttes, vaid kogu ülesehituselt. Tegemist on ilutulestikulise…

Wild Rockets

68
68
Hinne
5 Ridade arv
0.5 Minimaalne panus
720 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP

Üldine info

Nimi
Wild Rockets
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.7%
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
720

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.5

Wild Rockets arvustus

Wild Rockets on üks Net Entertainment’i plahvatuslikumaid mänguautomaate ja seda mitte ainult teema mõttes, vaid kogu ülesehituselt. Tegemist on ilutulestikulise slotimasinaga, mille muljetavaldav taustapilt sobib teiste graafikalahendustega sedavõrd, et püüab koheselt mängija tähelepanu.

Wild Rockets on saadaval näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis. Kõigis nimetatud veebikasiinodes saad keerutada demoversioonis niisama ajaviiteks kui ka soovi korral pärisraha panustega oma õnn proovile panna.

MÄNGUST LÄHEMALT

Esimese asjana hakkab silma, et tegemist ei ole tavapärase 5×4 mänguväljaga slotimasinaga. Sellel on küll viis rullikut, ent need on asetunud ümberpööratud kolmnurgana. Nii on esimesel ja viiendal rullikul kolm sümbolit ja teisel ning neljandal rullikul neli sümbolit ning keskmine rullik on viie sümboliga.

Taolise rullikute jaotamise tulemuseks on võiduliinid, mis ei kulge tavapäraselt, vaid võivad ilmumad suisa 720 erineval viisil. Seega on Wild Rockets mängul 720 võiduliini. Tabades näiteks kolme ühesugust sümbolit ükskõik kuskohas rullikutel, oled juba teeninud väärt võidusumma.

Wild Rocket videosloti sümboliteks on lisaks mängu madalamatele kaardisümbolitele 10, J, Q, K ja A ka kõrgema väärtusega ilutulestiku sümbolid. Näiteks on mängus ilutulestiku asendussümbol, mis muutub sõnaks “Wild” ja hajussümboliks on ilutulestiku karp.

BOONUSLAHENDUSED

Asendussümbol

Asendussümbol käivitab laheda lisafunktsiooni, mis avab raketutule kas ülesse või alla suunda. Raketid muudavad sümboleid tabades need asendussümboliteks ning toovad sulle sedasi kopsakaid võite.

Hajussümbol

Hajussümboliga käivad kaasas tasuta keerutused. Tabades kolme hajussümbolit teenid automaatselt 10 tasuta spinni, nelja seesuguse sümboliga kostitatakse sind 20 tasuta keerutusega ning kui sul on korralikult õnne tabada viite sümbolit, saad vääriliselt 50 tasuta spinniga tasustatud.

  • 3 hajussümboliga teenid 10 tasuta spinni
  • 4 hajussümboliga teenid 20 tasuta spinni
  • 5 hajussümboliga teenid 50 tasuta spinni

Tasuta keerutuste voor on eriti põnev seepärast, et lisakeerutusi on võimalik teenida ka vooru ajal.

KOKKUVÕTE

Wild Rockets on kindlasti tasuv ja tervitatav lisa Net Entertainment’i ridades. Väikse negatiivse aspektina mõjuvad suvalised võidukombinatsioonid, mida mängurobot märkab enne mängijat, võttes sedasi veidi põnevust maha. Mängu lai panustamisvahemik, mis algab 50 eurosendist lõpetades 100 euroga tõestab, et mäng on samaaegselt loodud nii algajatele kui ka tulihingelistele videoslottide austajaile.

Wild Rockets
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP