Wild Witches

Pakkujad: NetEnt

Mängutootja Net Entertainment tuleb välja aina uute ja põnevamate mängudega. Wild Witches on parasjagu humoorikas metsikute nõidadega mäng, kus glamuursed…

Wild Witches

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.1%

RTP

Üldine info

Nimi
Wild Witches
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.1%
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
80
Minimaalne panus
0.01

Wild Witches arvustus

Mängutootja Net Entertainment tuleb välja aina uute ja põnevamate mängudega. Wild Witches on parasjagu humoorikas metsikute nõidadega mäng, kus glamuursed peategelased nõiajooke valmistavad ja suuri võite võluvad.

Mäng on saadaval näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis. Kõigis nimetatud kasiinodes saad mängu tasuta demoversioonis proovida või panna soovi korral oma õnn pärisraha panustega proovile.

Mängust lähemalt

Wild Witches on viie rulliku ja 20 mänguliiniga videoslot NetEnt’ilt, mida iseloomustavad kaht tüüpi asendussümbolid, kordajad, tasuta keerutused ja palju muud nõiduslikku. Rullid on paigaldatud aknaraamile, mida ümbritsevad viinapuuväädid ja puuoksad. Kuigi mängu tausta värvigamma on üsna tume, keerlevad rullidel vastandlikult värvikad ja glamuursed tegelased.

Sümboliteks on Net Entertainment’ile omaselt temaatikaga kohastatud ülidetailsed mängusümbolid – siia mahuvad madalamast kõrgemateni lugedes klaaspurgis silmamuna, pealuuga märgistatud nõiajook, lillaka mütsiga rott, näoga puu ja kärnkonn mingisuguse punase asjaga. Lisaks leiab sümbolite hulgast kuus erinevaat nõida – roosa, lilla, punase, sinise, rohelise ja musta. Erilisteks sümboliteks on tavaline pealuu asendussümbol, kuldse pealuu asendussümbol ning pulbitseva katla hajussümbol, mis aktiveerib boonuslahenduse.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Tasuta spinnide vooru käivitamiseks tuleb sul tabada kolme, nelja või viite pulbitseva katla hajussümbolit ükskõik, kuskohas rullikutel. Siis saad automaatselt tasuta keerutamiseks vastavalt 10, 20 või 30 spinni. Tasuta keerutuste voor toimub baasmängus ning kõikidele võitudele kehtib kolmekordne kordaja. Samuti on võimalik spinne juurde võita boonusvooru ajal.

  • 3 boonussümbolit = 10 tasuta spinni
  • 4 boonussümbolit = 20 tasuta spinni
  • 5 boonussümbolit = 30 tasuta spinni

Kuldne asendussümbol

Lisaks ootuspärasele on sul võimalik tänu kolmandal rullikul keerlevale asendussümbolile kahekordistada oma võidud. Kui see aga osaleb võidukombinatsioonid, suurenevad sinu võidud neljakordselt.

Kokkuvõte

Meile Wild Witches meeldib, sest mäng on parasjagu humoorikas. Mängu graafika on tipptasemel ning selle heliriba on heas mõttes kummituslik.

Wild Witches
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.1%

RTP