Xmas Joker

Pakkujad: Play'n GO

Igas perekonnas on keegi, kes oma lõbusa olekuga jõulud alati paremaks teeb. Sellel aastal on üheks selliseks jokkeriks mängutootja Playn’…

Xmas Joker

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.5 Minimaalne panus
5 Võiduliinide arv
3 Rullikud

-

Võiduvõimalus

97%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Xmas Joker
Mängutootja

Detailne info

RTP
97%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x6020
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
5

Panused

Maksimaalne panus
25
Minimaalne panus
0.5

Xmas Joker arvustus

Igas perekonnas on keegi, kes oma lõbusa olekuga jõulud alati paremaks teeb. Sellel aastal on üheks selliseks jokkeriks mängutootja Playn’ Go poolt välja antud kolme rullikuga jõuluime Xmas Joker. Uus mäng on saadaval demoversioonis proovimiseks ja pärisraha panustega mängimiseks näiteks Maria Casinos ja Unibetis. 

Mängust lähemalt

Xmas Joker on kolme rulliku ja viie fikseeritud võiduliiniga videoslot mängutootjalt Playn’ Go, mille lihtne rohelise ja punasega ehitud mänguväli on külluslike piparkookidega ehitud. Jõulumeeleolus taustamuusika loob ehtsat tunnet.

Baasmängus on kõigest viis sümbolit, mille hulka kuuluvad näiteks piparkoogimehike, kivipulgad, mänguasi, kellukesed ja täheke, mis näib nagu oleks päris jõulupuu ladvast. Kõik need sümbolid on virnastuvad, nii et šansid võita on üsna suured.

Asendussümbolit selles mängus pole, ent Xmas Jokeri sümbol käitub nagu hajussümbol ning aktiveerib uue videosloti ainsa boonuslahenduse.

Vaata siit Xmas Joker treilerit

Boonuslahendused

Tasuta spinnid

Tasuta keerutused avanevad Xmas Joker mängus siis, kui tabad vähemalt kolme jokkeri sümbolit ükskõik kuskohas rullikutel. Sulle kingitakse 10 tasuta spinni. Kui tabad tasuta keerutuste voorus vähemalt kahte Xmas kingituse sümbolit, võidad ootamatult rahalise auhinna, mille väärtus on kuni 100 kordne sinu panustatud summa.

Kokkuvõte

Playn’Go mängud on alati lõbusad, aga see jõuluslot loob küll eriliselt mõnusa tunde. Mängus on küll vaid kolm rullikut, ent nendest täiesti piisab. Tegu on lihtsa mänguga, kuid selle teevad tasa üsna tihedad tasuta keerutuste võidud. Nagu tavatsetakse öelda ongi jõulud andmise aeg. Seega, anna aga rullikutele pihta ja kasseeri oma jõuluvõidud.

Xmas Joker
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

97%

RTP