Pakkumine on lõppenud

Slotiturniirid Marias - kuhu läheksid sina 1000-eurose reisitšekiga?

Sügis ilmutas end pööripäevaga ühes üsna jõudsalt ja ilmad kisuvad nüüdsest aina sombusemaks. Aga kujuta nüüd ennast ette 1000-eurose reisitšekiga taskus. Kuhu sa läheksid: suusatama Alpidesse, päevitama Barbadosele, šoppama Itaaliasse või hoopis Indiasse joogatama?

Löö kaasa Maria kasiino slotiturniiride kampaanias, sest nii võib sinu unistus teoks saada. Kahe järgneva nädala jooksul korraldab Maria koguni kaks turniiri, mille absoluutne võitja saab 1000-eurose reisitšeki õnnelikuks omanikuks! Lisaks lähevad loosimisse 2 iPadí ja ahvatlevad rahalised auhinnad.

Auhinnafond jaguneb alljärgnevalt:

1. koht iPad
2. koht 100 €
3. koht 75 €
4. koht 50 €
5. koht 25 €

Kuidas turniiridel osaleda?

See on lihtne! Turniiridel kaasalöömiseks ei pea sa tegema muud, kui hakkama Maria kasiino kasutajaks või logima sisse juba olemasoleva kontoga, mängima oma arvutis või mobiilis 20 järjestikust ringi automaatidel:

- Big Bang, Lights, Magic Portals ja/või Starburst perioodil 22.09.–28.09.2014;
- Flowers, Starburst, Wild Turkey ja/või Wonky Wabbits perioodil 29.09–05.10.2014.


Kuidas saada lisaks 100 tasuta spinni?

Iga mariakas saab pärast kummagi turniiri lõppu tervelt 100 tasuta tähespinni Starburst mängust. Selleks naudi turniiriautomaate viiel päeval nädalas vähemalt 30 euro eest päevas.

Kasiinoturniirid toimuvad perioodil 22.09–05.10.2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...