Pakkumine on lõppenud

Sõbrapäeva pakkumised

Sõbrapäeva pakkumised 2020

Sõbrapäev on tulemas ning selleks on valmistunud ka mitmed Eesti kasiinod. Oleme neist välja valinud vaid parimad ja nendest kohe räägimegi.

Pafi sõbrapäeva pakkumine – 10.-16. veebruar

Paf pakub oma mängijatele 20 tasuta spinni iga päev kuni kampaania lõpuni. Selleks on sul vaja mängida slotil Piggy Riches, ning jõuda seal tasuta spinnide funktsioonini. Pärast tasuta spinnide ära kulutamist lae mäng uuesti, ning sind ootab 20 tasuta spinni samas mängus.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Tasuta spinnid on saadaval igale mängijale üks kord päevas iga päev kuni kampaania lõpuni. Iga tasuta spinni väärtus on 0.15€ ja need tuleb ära kasutada hiljemalt kahe päeva jooksul. Ning loomulikult on Pafis kogu tasuta spinnidega võidetud raha pärisraha, millele ei rakendata läbimängimise nõuet.

Liitu Pafiga

Betsafe kasiino sõbrapäeva pakkumised – 10.-23. veebruar

Betsafe’i sõbrapäeva pakkumine kestab pea kaks nädalat ning sinu ülesanne on erinevatel päevadel erinev. Samuti erinevad auhinnad – mõndadel päevadel võid ülesande täitmise eest saada tasuta spinne, mõnel päeval aga kasiino boonusraha.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Saadud tasuta spinnidele kehtib vaid 1x läbimängimise nõue, kasiino boonusrahale kehtib 10x läbimängimise nõue.

Kampaaniaga tuleb esmalt Betsafe'i kampaaniate lehel ka liituda.

Nüüd aga ülesannetest/missioonidest. Eelnevalt võib ära öelda, et sinu missioonid on alati samad (v.a nädalavahetus, kus panustamise nõue on suurem), küll aga erinevad pisut auhinnad ning ka mängud on iga päev erinevad.

Esmaspäev – võida 35 tasuta spinni

Esmaspäeval osalevad kampaanias järgmised mängud - Divine Fortune, Narcos, Jumanji, Turn Your Fortune, Vikings. Selleks, et saada päevaauhind, milleks on 35 tasuta spinni, pead panustama ühes äsja mainitud mängudest vähemalt 50€ eest. Küll aga ei tea sa milline neist viiest on see õige mäng, nii et see teeb asja keerulisemaks. Kui sa aga panustad 50 euro eest kõikides mängudes, siis üks neist ju peab ometigi see õige olema.

Teisipäev - 10€ kasiinoboonus

Teisipäevase auhinna saamiseks on sul vaja leida õige mäng järgneva valiku hulgast - Diamond Joker, Book of Dead, VooDoo Gold, Money Train, Divine Lotus. Taaskord on päevaauhinna saamiseks just selles õiges mängus vaja läbi mängida vähemalt 50 eurot. Õige mängu leidmisel me sind kahjuks aidata ei saa.

Kolmapäev – 35 tasuta spinni

Kolmapäeval antakse auhinnana ära taas 35 tasuta spinni õiges mängus 50 euro läbi mängimise eest. Tasuta spinnide leidmiseks uuri järgmisi mänge - Jack and the Beanstalk, Gonzo’s Quest, Wings of Riches, Wild Wild West, Finn’s Golden Tavern.

Neljapäev - 10€ kasiinoboonus

Neljapäeval osalevad kampaanias järgmised mängud - Honey Rush, Fire Joker, Upgrade Fever, Lil Devil, Triple Action Joker. Sinu ülesanne on taaskord sama.

Reede – 35 tasuta spinni

Osalevad mängud - Berryburst, Berryburst MAX, Starburst, Fruit Spin, Stickers. Anna endast parim, et leida just see õige.

Nädalavahetus - 15€ kasiinoboonus

Nädalavahetusel on sul 15 eurose kasiinoboonuse leidmiseks vaja leida õige mäng järgmiste mängude hulgast - Dream Catcher First Person, Legacy of Egypt, Double Up!, Boom Pirates, Monopoly Heights. Nädalavahetusel tuleb sul õiges mängus läbi mängida mitte enam 50 vaid hoopis 75 eurot.

Kohe kui sa õiges mängus oled panustamise nõude täitnud, kantakse kas tasuta spinnid või kasiinoboonus sinu kontole. Ja sellest teavitatakse sind ka sõnumi teel.

Liitu Betsafe'i kasiinoga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...