Pakkumine on lõppenud

Soovita Mariat ja saa selle eest 300 eurot

Aita sõpradel avastada Maria kasiino. "Soovita sõbrale" programmiga saad iga soovitatud sõbra eest 30 eurot ja sõbrad omakorda naudivad turu parimat tervitusboonust. See tähendab, et nende sissemakse kahekordistatakse ning lisaks saavad nad kingituseks 50 tasuta keerutust Starburst slotimänguks. Kokku on sul võimalik teenida 300-euro suurune preemia.

Selleks, et programmis osaleda ei tule teha muud, kui hakata mariakaks või logida sisse oma olemasoleva kontoga, aktiveerida sõbra soovitamise boonus ja saata kuni 10 kutset oma sõprade-tuttavate e-posti aadressidele.

Edukat soovitamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...