Pakkumine on lõppenud

Kutsu sõber Unibetti


Soovita sõbrale ja teeni kuni 1500-eurot

Kutsu oma sõpru Unibetti mängima ning teeni selle eest raha. Tegu on harukordse võimalusega saada iga Unibetis liitunud sõbra eest kasiinolt tänutäheks 50€ reaalset raha. Kokku saad olla soovitajaks kuni 30 sõbrale. Võitjaks pole ainult Sina, vaid ka su sõber, kes saab tervitusboonusena 50€ oma esimesele sissemaksele juurde.Kuidas see käib?

See on lihtne. Logi oma kontole sisse ja aktiveeri uus Unibet Soovita Sõbrale Programm ning saada e-posti kaudu sõpradele kutse.

Kui sul ei ole veel Unibetis kontot, siis loo see SIIN ja saa osa heast tervitusboonusest. Selleks on kuni 100€ esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

Miks peaksid sõbrale Unibetti soovitama?

  • Sina saad raha ja sõber saab tervitusboonuse
  • Boonust saab kasutada nii Kasiinos kui ka Spordiennustuses
  • Saad olla soovitajaks 30 sõbrale. Seega saad teenida 1500€ reaalset raha

SOOVITA SÕBRALE


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...