Pakkumine on lõppenud


Soovita sõbrale Mariat ja teeni 200 eurot

Just nüüd on õige aeg kasu lõigata Maria kasiino mängija staatusest ning panna see enda kasuks tööle - hakka kasiino soovitajaks ning aita sõpradel-tuttavatel Maria imeline mängude maailm avastada. Maria kasiino "Soovita sõbrale" programmiga teenid iga soovitatud sõbra eest 20 eurot ja sinu sõbrad saavad osa turu parimast tervitusboonusest - kahekordne sissemakse ning 50 tasuta spinni Starburst slotis.

Kuidas "Soovita sõbrale" programm toimib?

Registreeri end Maria kasiino kasutajaks või logi sisse olemasoleva kontoga, aktiveeri sõbrale soovitamise boonus ning saada muni 10 kutset oma sõprade ja tuttavate e-posti aadressidele otse oma kontolt. Mida rohkem sõpru soovitad, seda rohkem raha teenid. Kokku on Sul võimalik saada 200-eurost preemiat!

Edukat soovitamist


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...