Pakkumine on lõppenud

Soovita sõbrale Unibetti ja saa selle eest kuni 600 eurot

Kuni juulikuu lõpuni pakub Unibet sulle võimalust kutsuda sõpru ka kasiinosse mängima. Iga sõbra eest, kelle Unibetti mängima kutsud, saad sina oma kontole 20 € päris raha. Saad olla soovitajaks kuni 30 sõbrale.

Kampaanias osalemiseks ei tule teha muud, kui aktiveerida oma kontol uus Unibeti Soovita Sõbrale Programm ning saada Unibeti e-maili kaudu oma sõpradele kutseid. Isegi sinu sõber võidab sellest, sest Unibet tervitab teda oma boonusega – nimelt saab ta 50 € ulatuses oma esimesele sissemaksele 100% juurde.

Kuidas see toimib?

1. Registreeru pakkumisele

2. Kutsu sõber

3. Sinu sõber vastab läbimängimise nõuetele

Vajuta"Soovita Sõbrale" nuppu

Soovita maksimaalselt 30 sõbrale

Registreeru, tee sissemakse ja vasta boonuse nõuetele


Miks peaksid sõbrale Unibetti soovitama?

- Sina saad raha ja sõber saab tervitusboonuse
- Boonust saab kasutada nii Kasiinos kui ka Spordiennustuses
- Saad olla soovitajaks 30 sõbrale. Seega saad teenida lihtsalt €600 päris raha!

Kampaania kestab kuni 31. juulini.

Soovime lõbusat mängimist sõprade seltsis!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...