Soovitused veebikasiinos mängimiseks

Jagame sinuga mõningaid ideid, mida veebikasiinodega liitumisel arvesse võtta. Need lihtsad nipid aitavad sul oma resursse - aega ja raha - efektiivselt kasutada.

1 soovitus – saa surfariks

Internetikasiinode külastajate seas on tavaks valida endale üks lemmikasiino ning mängida vaid seal. Nii on turvaline ja mugav. Meie soovitame aga hakata sul erinevate veebikasiinode vahel surfama. Kui oled mitme erineva kasiino kasutaja, siis saad sa ühest teise liikudes seada oma mängimist vastavalt sellele, milline kasiino parasjagu parimaid pakkumisi teeb.

Siit leiad nimekirja kasiinodest, mille vahel valida

Surfarina saad sa jälgida kasiinode pakkumisi, mis on hetkel neil neil lehtedel aktiivsed, kus sa kasutaja oled ning seeläbi on sul võimalus saada mängimiseks parim diil. Võtame näiteks olukorra pokkeris, kus üks kasiino pakub 10% cash-back kampaaniat, samas kui teine pakub 20%. On ju ilmne, et teises kasiinos tolle kampaania vältel mängimine on oluliselt kasumlikum ning sinu potentsiaalsed šansid on automaatselt kahekordsed!

2 soovitus – kasuta strateegialehti

Kui sulle meeldivad mängud, mille üheks oluliseks elemendiks on teadmised - nagu blackjack või videopokker - siis tasuks sul välja printida strateegia leht, mida mängimise ajal kasutada. Offline-kasiinos poleks taoline abileht üldse mõeldav, ent veebis mängides pole see keelatud. Kui sa võtad meie nõu kuulda, saad maja eelist enda ees efektiivselt miinimumini viia. Nii on võimalus, et võidad, oluliselt suurem.

3 soovitus – maksimeeri boonuseid

Kõik meiega koostööd tegevad operaatorid pakuvad veebikasiino huvilistele nende esimesel sissemaksel boonust. Eelnevast lähtudes tasub oma boonuseid maksimeerida ning neid mitte kahe silma vahele jätta.

Näiteks oletame, et kavatsed avada veebikasiinos konto ning mitte kulutada enam kui 100 eurot kuus. Kui paned kogu selle summa esimeseks sissemakseks, siis enamikel juhtudel duubeldab kasiino sinu deposiidi. Nii on sul mängimiseks korraga 200 eurot. Kui aga laed oma kontole 25€ ja kulutad hiljem veel 75€, oled kulutanud sama summa, ent jäänud ilma atraktiivsest boonusest.

Muidugi ei peaks sa kunagi kasutamaks sissemakseteks rohkem raha, kui su majanduslik olukord võimaldab pelgalt selleks, et boonustest kasu lõigata. Ent kui sa plaanid hiljem nagunii sama summa mängu panna, siis on kasumlikum oma sissemakseboonus maksimeerida. Loe SIIT rohkem tervitusboonustest.

4 – registreeri end võimalikult paljudesse kasiinodesse

Registreeri end võimalikult paljude veebikasiinode kasutajaks, sest just nii saad osa nende pakutavatest hüvedest. Liitu kasiinode lojaalsusprogrammide, VIP-klubide ja uudiskirja listidega. Nii saad lisaks meie pakkumistele informatsiooni ka teistest kampaaniatest.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...