South Park Reel Chaos
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Liitu lõunapargi kangelaste seiklustega

South Park: Reel Chaos

South Park: Reel Chaos on teine South Parki mänguautomaat Net Entertainment'i ridades - seekord on sõbrad tagasi superkangelastena. Järjel on viis rullikut, kolm mängurida ja 20-võiduliini, mida saab mängida panustega 20 eurosendist kuni 100 euroni spinni kohta. Neljanda klassi poisid püüavad oma linna kaitsta kaost tekitava professori ja tema kurjamite eest.

See tuliuus NetEnt'i slot on tehtud koostöös South Park Studios'ga ning üllatab rohkete lisafunktsioonidega nagu minimängud, uuestikeerutuste, asendus-ja hajussümbolitega. Proovi see videoslot kas niisama ajaviiteks mängides või reaalse raha peale panustades järgi näiteks Marias, Unibetis või Pafis.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

South Park: Reel Chaos tutvustus

Seekord ühendavad lõunapargi kutid jõud võitluses kurja professor Chaos'e ja tema gängi vastu ning vajavad selles sinu abi. Paharettide alistamiseks on kasutada sloti imeline relvaarsenal: Cartman'i tulpades - ja Kyle'i kleepuvad asendussümbolid, Kenny kordajad ja Stan'i uuestikeerutused, kõik teenimas suuri võite ja kaitsmas väikelinna kurjamite eest. Selles slotis on neli minimängu ja eepiline boonusspinnide mäng.

Võib veel lisada, et mänguautomaadi graafika, animatsioonid ja autentsed hääled ja helid on geniaalsed - NetEnt'i ja South Park Studios'e koostööst ei saakski midagi vähemat oodata.

Tootja: Net Entertainment
Progressiivne: Ei
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Asendussümbolid: Jah
Hajussümbolid: Jah
Jackpot: 650 000 münti
Välja antud: 2014 oktoober

Vaata siit videost, kuidas see mäng käib

Boonuslahendused

Minimängud

Alustades minimängudest, peab pihta hakkama kõige suuremast - Cartman'ist.

Asendussümbol

Linnas toimuvad pahatahtlikud teod ja kurjus on saanud ühtäkki võitu. Cartman'i alias pesukaru Coon lihtsalt peab korratu kindral Disarray kinni püüdma, lõpetama kogu selle jaburduse ja seadma õigluse taas jalule. Kindral jätab oma teel libisedes mängurullidele maha tulpades asendussümboleid, mis moodustavad häid võite.

Kenny mäng

Kenny on hakkamist täis. Tema maskiga alias ehk kättemaksja Mysterion võtab selles minimängus asja tõsiselt ja võitleb professoriga linna turvalisuse nimel oma paljaste kätega. Tegu on kordaja funktsiooniga, mis võib olla kolme - kuni viiekordne.

Stani mäng

Stan toob mängu mitmekordsed uuestikeerutused kasutades oma meelde jõudu kõigil tööriistadel, et maailm paremaks paigaks muuta. Ta jagab seda asja ikka väga hästi, pannes rullid keerlema seniks, kuni moodustub võidukombinatsioon. Iga mitte võitnud keerutusega suureneb progressiivselt kordaja 2-kordsest kuni 10-kordseni. Kui oled õnnega koos, võid võita 1212-kordselt oma panustatud summa. Päris vägev, kas pole?

Kyle minimäng

Kui professor oma kurjad hamstrid valla päästab selleks, et kaos oleks maksimaalne, ilmub mängu lasersilmadega Kyle ning ajab nad hukatusse. Kyle teeb mängurullid kurjadest alamatest puhtaks ja toob mingimängu kolm kuni viis laienevat asendussümbolit, mis ei keerle rullidega kaasa ning võivad soodsa asetuse korral tuua võidu, mis on 200-kordselt sinu panustatud summa.

Boonusmäng

Peamine atraktsioon mängus on aga eepiline boonusspinnide mäng, mis käivitub, kui saad esimsele, kolmandale ja viiendale rullile boonussümbolid. Mündimari on pool mees, pool mari, kes võiteb South Park'i vaenlaste vastu oma kummalise supervõimega. Mäng kestab seni kuni kõik neli vastast on langenud või kuni superkangelane ise paharettidele alistub.

Iga alistatud vastaste kohta suureneb panuse kordaja ühe võrra andes lõpuks kuni neljakordse võidusumma. Kui viimane vastane langeb, lisandub sinna võidusumma. Kui kõik vastastele on tehtud üks-null enne kui kanglane ise energiast tphjaks valgub, võib sind oodata magu auhind – kuni 260 kordselt panustatud summa.

Kokkuvõte

South Park: Reel Chaos on tingimata selle aasta vingeim mäng. See on edukalt löönud kõikuma selge piiri muu meelelahutuse ja slotiautomaatide vahel. Tegu on kindlasti ühe absoluutse lemmikuga mängurite seas.

South Park: Reel Chaos annab ka silmad ette oma eelkäijale, kuna mängu vahelduvus on palju suurem ning mis veel parem - suurte võitude saamise võimalus on tunduvalt kõrgem. Enamik võite on küll väiksemapoolsed, kuid minimängude (eelkõige Cartman i ja Stan'i) suured võidud (üle 100 korra panustatud summa) muudavad mängu eriti nauditavaks.

Tegu ei ole just kõige traditsioonilisema slotiautomaadiga, sest vahel ununeb, et oled mängus suuri võite napsamas, vaid tekib tunne, et vaatad lihtsalt sarja.

Meie tervitame uut slotti kahe käega ja soovitame kõigil see järele proovida!

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...