South Park: Reel Chaos

Sõbrad South Parkist on tagasi, ent seekord on nad maskeerunud võite toovaks superkangelasteks. Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment presenteerib uhkelt oma uut slotimängu, mis on valminud koostöös South Park™ Studios-iga. Palun väga - kuni 23.oktoobrini on võimalik tutvuda uue South Park: Reel Chaos sloti treileriga. Seejärel läheb aga asi tõsiseks, sest meiega koostööd tegevad kasiinod annavad mängu live-i tulekul sulle mänguga tutvumiseks hulgaliselt tasuta spinne. Pinevat ootamist!

Mängust lähemalt

Uhiuues ja põnevas 5 rulli, 3 rea ja 20 võiduliiniga mängus võitlevad need neljanda klassi kangelased linna Professor Chaos-e ja temaga kaasa löövate patuste eest. Meie superkangelased toovad mängu kõik, mis tarvis - Stacked Wild asendussümbolid, kordajad, kordajate tasuta keerutused, ülekattega Overlay asendussümbolid ja jooksvad boonuskeerutused.

Jälgi seda õigluseleegioni, kus üheksa-aastased mingitegelased sind eepiliste boonuskeerutuste ja suurte võituteni juhatavad. Iga vaenlane, kelle vastu poisid saavad, suurendab võiduliini kordajat andes kokku kuni neljakordse võidu. Kui South Park-i poisid kõigile nurjatutele oma koha on kätte näidanud, saad sa auhinnatud võiduboonusega.

Vaata treilerit


Eestikasiino.com