Space Wars
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 4
Min panus : 0.40
Võiduliine : 40
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Space Wars - asu kosmosesõtta

Space Wars videoslot räägib detailse kosmosetapeedi taustal erinevat liiki kosmoseasukate võitlusest saamaks enda kätte võimsat kristalli, kuid igasugune narratiiv jääb mängukäigu enda suhtes tahaplaanile; see on väljapaistev mäng oma graafika poolest, kus ühelt poolt väga armsa väljanägemisega tegelased võivad olla üksteise suhtes väga vägivaldsed. Kui sulle seesugune kosmosesõda pinget pakub, siis saad mängu niisama ajaviiteks või raha peale panustades proovida nii Unibetis, Pafis kui ka Maria kasiinos.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Space Wars on viie rulliku, nelja mängurea ja 40-võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad asendussümbolid, virnastatud sümbolid ja tasuta taaskeerutused.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 4
Panuseread: 40
Spinni panus: €0.01 - €200.00
Panusevahemik: €0.01 - €200.00
Jackpot: 1000x
Boonusmäng: Ei
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 96,8%
Välja antud: 2013

Mäng käib kindlaks määratud panuseridadel ühest kuni kümnel tasemel ning erinevate mündiväärtustega. Space Wars on üles ehitatud nii, et ühe keerutusega oleks võimalik tabada mitmeid võidukombinatsioone. Pealegi, kui neid tabad, ootavad sind ilusad 3D efektid.

Space Wars videoslotis on viite erinevat tüüpi tulnukad, mille väärtused võidukombinatsioonides on seotud ka nende visuaalse suurusega - väiksemad on väärt vähem, kui nendene suuremad ja relvastatumad versioonid on väärt rohkem. Madalamast suuremateni on nende värvused järgmised - lilla, sinine, roheline, oliivikarva ja oranž. Ühtlasi on mängus asendussümboliks väga väärtuslik punane kristall.

Boonuslahendused

Kuigi Space Wars ei hiilga erinevate boonusmängudega, on siiski mängus nutikas lahendus mänguvälja paremal asuva kloonimiskambi näol. See võtaks omajagu aega, et selle funktsiooni välja rehkendada, kuid edasi lugedes saad sellest aru ilma, et peaksid palju nuputama.

Taaskeerutused

Kui oled keerutanud võidukombinatsiooni, visatakse kõik slles osalenud tegelased mänguvälja paremale kloonimiskookonisse ning kloonitakse. Järgmine keerutus on tasuta uuesti-keerutus, mille ajal on erineval rullide komplektil virnastatuna justnimelt need kloonitud tegelased, kes suurendavad võiduvõimalusi veelgi.

Mida see tähendab, on see, et taaskeerutus on tavaliselt väärt kaks korda nii palju, kui algne võidukeerutus. Kui lisaks juhtub võidukombinatsioonis ja hiljem ka kloonimises osalema mõni suuremates tegelastest, näed viimase tegevuse ajal animatsiooni pisut pahasest tulnukast oma relvaga vehkimas.

Kokkuvõte

Üldiselt eelistavad kõik mõnda tavalist boonusmängu, kuid Space Wars'il on oma võlu - piisavalt innovatsiooni ja graafilist šarmi korvab selle täiega. Nelikümmend võiduliini on fikseeritud, nii et minimaalne panus keerutuse kohta on 40 eurosenti, samal ajalkui maksimaalne on 200 eurot.

Parim osa mängust on kindlasti meelelahutus - isegi kui ei tabata suurimaid võite, on tunne, et saad oma raha eest just seda, mida sa tahtsid. Seda eelkõige tänu lahedale temaatikale ja efektidele.

Mängi Space Wars slotil Tonybetis või Optibetis:

€ 1 000 boonus.
€ 300 boonus.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...