Spellcast
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.02
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Mängi siit NetEnt'i Spellcast videoslotti

Nõiduslik Spellcast'i videoslot

Võlurid oma padadega ja keedistega, kõhedusttekitav heliriba ja omajagu kummalisi graafikalahendusi saavad kokku NetEnt'i nõiduslikus Spellcast videoslotis.

Mänguautomaati on võimalik proovida Maria Casinos, Unibetis ja Pafis niisama ajaviiteks mängides või reaalse raha eest panuseid tehes.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Spellcast on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võidukombinatsiooniga videoslot, mille rullikud on paigutatud välgunooltest valgustatud taeva taustal nii, et ühes servas seisab nõid ja teises võlur. Mängu iseloomustavad lisakeerutused, võluri asendussümbolid, kristallkuuli hajussümbolid ja boonusmäng.

Mäng: Spellcast
Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Panusevahemik: 0.01 - 40€
Boonusmäng: Jah
Lisakeerutused: Jah
Progresiivne: Ei
Kordaja: Jah
Automaatmäng: Jah
Jackpot: 10 000x
Mängija tasuvus: 96%
Välja antud: 2014

Madalamaid sümboleid esindavad selles mängus gooti stiilis disainitud mängukaardid, kõrgemaid aga maagiteemalised asjad nagu võlukepp, nõidusteraamat, nõiajook, pajas kulpi keerutav nõid ja müstiline mõisahoone. Spellcast videosloti kristallkuuli hajussümbol käivitab boonusmängu.

Boonuslahendused

Lisakeerutused

Spellcast ei hiilga just arvukate boonusmängudega, ent põhimängu lisakeerutuste voor teeb selle tasa. Tasuta keerutuste saamiseks ei tule teha muud, kui tabada kolme või enamat kristallkuuli hajussümbolit ükskõik, kuskohas rullikutel. Lisaks võidurahale, saad ka 15 tasuta spinni, mille jooksul on igal võidul kolmekordne kordaja.

Kokkuvõte

Kuigi Spellcast videoslotil ei ole muidu NetEnt'i mängudest tuttavliku mitmekesist boonuslahenduste valikut, teeb selle tasa kolmekordse kordajaga lisakeerutuste voor. Mängust on võimalik lahkuda kopsakate võitudega.

PROOVI MÄNGU SIIT

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...