Spin Party
Mängutootja : Play'n GO
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 5.0 / 5
Proovi siit uut Playn' Go Spin Party videoslotti

Pidutse Spin Partyiga kodust lahkumata

Vilkuvad tuled ja madalalt kumisevad bsasinoodid - Playn'Go on avanud uue ööklubi nimega Spin Party, mis ootab seiklushimulisi külastajaid 24 tundi ööpäevas. Ava mäng Maria Casinos, Unibetis, Pafis või mõnes teises kasiinos, keera kõlarid põhja ja liitu peomeluga. 


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Spin Party on kolme mängurea ja viie rullikuga mänguautomaat mängutootjalt Playn' Go. Videosloti kümme fikseeritud võidukombinatsiooni täituvad laienevate asendussümbolitega, kus tantsiv neiu lahkelt ihaldusväärsete garanteeritud võitudega lisakeerutusi jagab. 

Mäng: Spin Party
Tootja: Playn' Go
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võidukombinatsioon: 10 
Boonuslahendused: Jah
Progresiivne: Ei
Lisakeerutused: Jah
Kordaja: Jah
Jackpot: 1500x
Panusevahemik: 0.10 - 100€
Mobiilne mäng: Ei
Automaatmäng: Jah
Mängija tasuvus: 96% 
Välja antud: 2015

Spin Party videoslotil keerlevad klassikalised puuviljasloti sümbolid nagu näiteks sinised seitsmed, kellukesed, sidrunid ja kirsid koos madalama väärtusega kaardisümbolite 10, J, Q, K ja A reaga. Asendussümbolina töötab mängus teisel, kolmandal ja neljandal rullikul ilmuv tantsiva neiu sümbol. 

Boonuslahendused

Laienevad tantsijad

Tegemist on põhimängu erilahendusega, mis käivitub iga kord, kui kasvõi üksainus tantsiva neiu asendussümbol teisel, kolmandal või neljandal rullikul peatub. Sümbol laieneb kattes kogu rulliku täies mahus ning neiu hakkab seepeale tantsima. Mängija saab ühe tasuta lisakeerutuse, ent laienenud asendussümbol jääb oma kohale. See tähendab, et sinul tasub uuteks ja suurteks võitudeks koheselt valmis olla. 

Lisakeerutused

Tabades kahte või enamat asendussümbolit kolmel keskmisel rullikul, ootavad sind 10 tasuta spinni. Igaühega neist käivad muuseas kaasas garanteeritud võidud. Kui aga juhtub, et tantsiva neiu asendussümbol ilmus lisakeerutuste voorus, jääb see kolmeks keerutuseks paigale ning sina saad ühe keerutuse juurde. Võib üsna lihtsasti juhtuda, et asendussümbol on laienenud üle kõigi kolme rulliku. 

Kokkuvõte

Hüpnootiliste bassihelide taustal jõuab sinuni tõeline ööklubimelu ja seda selliselt, et sul ei tarvitse kodust lahkuda. Mängu teevad põnevaks selle lihtsasti ilmuvad lisakeerutused ning hea muusikaline-ja graafiline kujundus. 

PROOVI MÄNGU SIIT


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...