Spordibaar - naudi sporti live'is

Mis saaks olla mõnusam, kui sõpradega üheskoos spordiülekandeid jälgida? Lisaks veebikasiinode online ennustamisele, saad sõpradega kohtuda spordibaarides. Kasiinodes asuvates spordibaarides saavad spordisõbrad vaadata teleülekandeid ning soovi korral ka lemmikutele panuseid teha. Samuti jagada teiste fännidega rõõmu suurtest võitudest ja kurbust kaotustest. Jagatud emotsioonid saavad spordibaarides teise tähenduse. Eestis pakuvad selleks suurepärast võimalust OlyBeti spordibaarid.OlyBeti spordibaarid

Eesti suurim OlyBet spordibaar asub Tallinnas Kristiine keskuses, teised pealinna spordibaarid leiad näiteks Mustamäel Magistrali keskusest, Ülemistest, Norde Centrumist, Järve keskusest, Rocca al Marest ja Mustika keskusest. Spordibaarid leiad ka väiksematest linnadest - Narvast Fama keskusest, Pärnu Olympic Casinodest.

Kasiinodes asuvates spordibaarides saavad spordisõbrad vaadata teleülekandeid ning soovi korral ka oma lemmikmeeskondadele ja sportlastele panustada. OlyBeti vahendusel saad teha panuseid enne spordiüritust kui ka reaalajas mängu või võistlust jälgides.

Igas OlyBeti spordibaaris on ennustusterminalid ning teleekraanid, mis kuvavad laia valikut erinevaid võistlusi ja mänge. Reaalajas panustamiseks on välja töötatud erilahendus tahvelarvutitele, mida klient saab soovi korral kasiino kassast küsida. OlyBet pakub parima väljamaksega koefitsiente Eestis.

Spordibaaridesse pääsab alates 18. eluaastast.

OlyBetiga liitudes teenid 10€ tasuta raha

Just nüüd on suurepärane aeg liituda OlyBetiga, sest iga uus klient saab kasiinolt tasuta 10€. Milleks kingitud raha kulutad, kas kasiinos mänguautomaadidel keerutamiseks või spordipanuste tegemiseks, on sinu valik.

Kuidas saada tasuta raha?

  • Külasta SIIT OlyBeti kasiinot
  • Registreeri end kasiino kasutajaks
  • Kirjuta boonuskood EESTIKASIINO
  • 10€ kasiino raha laekub kontole ööpäeva jooksul

Lisaks on sul võimalus lisada oma esimesele, kuni kuni 200€ suurusele, sissemaksele boonuskood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

Tutvu mänguga siin Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Neon Staxx Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit rohkem Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fisticuffs Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Egle

eestikasiino.com