Loe siit spordipanuste kohta lisa

Spordiennustus - tee panuseid oma lemmikutele

Inimestele on läbi ajaloo meeldinud teha spordikihlvedusid. Esimesed kihlveod sõlmisid kreeklased, kui linnriigid Olümpia mäel üksteise vastu jõudu katsusid. Hiljem hakkasid kihlvedusid sõlmima ka roomlased - neile olid eriti meeltmööda gladiaatorimängud ja hobukaarikute võiduajamised.

Hiljem levitasid inglased oma kolooniatega tulist armastust hobuste võiduajamise ja spordikihlvedude vastu üle kogu maailma.


€ 100 boonus.

€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Mis on spordiennustus?

Spordiennustuse valdkond on üsna suur, kuid selle põhimõtteline sisu jääb tavaliselt samaks – spordiennustus on põhimõtteliselt midagi, mis annab meile võimaluse oma arvamus mõnest spordisündmusest ennustuseks muuta. Ja läbi sellele arvamusele panuse panemise tekitada endale võimalus raha võitmiseks. Spordiennustusel on reeglina neli osa – ennustaja, ennustuskeskkond, mäng, ja panus.

Kes on spordiennustuses edukas?

Või alustame õige sellest, et mis on üldse edukas spordiennustus? Edukas spordiennustus on ennustus, kus sa tegid panuse õigele asjale ja sinu ennustus läks täppi. Eduka spordiennustuse tegemiseks on vajalik suur huvi spordi vastu, ning aeg ja tahtmine sportlaste, meeskondade, ja ka liigade tausta uurida. Ja kui spordikaugele inimesele võib see kõik üsna igav tunduda, siis inimesele, kes sporti tõsiselt fännab, võib see n-ö ettevalmistusprotsess olla isegi huvitavam kui konkreetse panuse tegemine. Kuigi loomulikult on kindlasti adrenaliini tekitav ka mängu, millele panuse tegid, vaatamine, ja enda ennustuse paikapidavuse kontrollimine.

Mida teha enne spordiennustuse tegemist?

Kindlasti on oluline eelnev huvi spordi vastu. Edasi peaks valima, mis spordialale või spordialadele sa üldse ennustusi teha tahad. Kuigi panuseid on võimalik thea kümnetele või võib-olla isegi sadadele erinevatele spordialadele, siis tuleks kindlasti nende seast valida just see või need spordialad, mis sulle päriselt korda lähevad, ja mille puhul sul ehk juba baasteadmised olemas on. Seejärele tuleks otsida välja konkreetsed mängud/sündmused, millele sa panustada tahad ja siis peaks hakkama uurima eelnevaid tulemusi, ja muud tausta, kõike selleks et anda oma tehtavale panusele maksimaalne võiduvõimalus. Pärast enda jaoks selgusele jõudmist, milline meeskond (või milline mängija) on antud olukorras favoriit, pead enda jaoks paika panema ka selle, kui suur favoriit ta sinu jaoks on. Seda seetõttu, et leida erinevatest spordiennustusportaalidest sinu jaoks selle mängu jaoks kõige paremad võimalikud koefitsiendid.

Millele on võimalik spordiennustusi teha?

Tänapäeval on võimalik teha spordiennustus põhimõtteliselt igale sporditulemusele. Selleks pead sa lihtsalt leidma kihlveokontori/spordiennustusportaali, kus konkreetsele spordialale ja spordisündmusele panustamise võimalust pakutakse.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Ja lisaks üldisele panusele on spordis võimalik ennustus teha ka konkreetsetele situatsioonidele. Näitena võiks tuua näiteks jalgpalli ennustuse, kus lisaks kellegi võidule või kaotusele on sul võimalik panustada ka täpsemale skoorile, esimese värava ajale, esimese värava lööjale, kaartide arvule või hoopis millelegi muule.

Spordiennustus kui meelelahutus

Kui spordiennustuses raha teenimiseks oleks vaja asjasse pisut rohkem süveneda, siis loomulikult on võimalik spordile panused panna ka vaid lihtsa meelelahutuse tarbeks. Niisama mänge vaadata on tore, aga olles teinud sellele samale mängule ka eelnevalt panuse, tõuseb mängu vaadates sinu adrenaliinitase veel kõrgemale ja huvi mängu vastu kasvab. Ja näiteks mängude puhul, kus sul tegelikult soosikut ei ole, tehes panuse ühe või teise meeskonna võidule, on sul koheselt olemas ka lemmik selles mängus.

Kas spordiennustus on hasartmäng?

Kui panustada spordile vaid meelelahutuslikul eesmärgil, on tegemist kindlasti hasartmänguga, eeldades, et mingit suurt eeltööd sa enne panuse tegemist teinud ei ole. Kui sa aga enne panuse tegemist oled juba varasemalt panuses osalejatega piisavalt kursis, ja lisaks uurid veel põhjalikult varasemate tulemuste statistikat, ja vaatad üle ka erinevate portaalide poolt pakutavad erinevad koefitsiendid, siis on võimalik spordiennustustega ka püsivalt võita ja suhteliselt stabiilselt lisaraha teenida. Kui tegemist oleks vaid puhtalt hasartmänguga, oleks see aga keeruline. Nagu teada, kasiino ehk maja võidab alati. Kui rääkida spordiennustustest, siis maja võidab eelkõige meelelahutuslikel eesmärkidel panustajatelt ja neilt, kes küll tahavad olla professionaalsed spordiennustajad, küll aga ei viitsi nad piisavat eeltööd teha mõistlike panuste tegemiseks.

Online spordiennustus

Internetis online panuste tegemiseks pole tarvis muud, kui arvutit, internetiühendust ja kasiino/spordiennustusportaali kasutajat. Meie poolt soovitatud kasiinodes nagu näiteks Unibet, saad lisaks panustamisele ka tasuta Unibet TV kaudu spordisündmuste otseülekandeid jälgida. Samuti saad soovi korral panustada ka olenemata oma asukohast ja arvuti läheduses viibimisest kasutades oma nutitelefoni või tahvelarvutit mobiilses Unibetis või mobiilses Maria Casinos. 


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

€ 100 boonus.

€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Kõik meie poolt soovitatud kasiinod on usaldusväärsed ja turvalised ning pakuvad spordiennustuse tegemiseks väga head platvormi.

Spordiennustuse tervitusboonus

Kui sul ei ole veel kasiinos kasutajakontot, on sul mõne spordiennustusportaaliga liitudes võimalik saada ka tervitusboonust spordiennustuste tegemiseks. Kui spordiennustused on sinu hobi, siis just selleks tarbeks loodud boonused pakuvad sulle tihtipeale riskivabu panuseid. Lisaks, olenevalt täpsemast portaalist, duubeldavad kasiinod sinu esimese sissemakse teatud summas ning annavad mänguautomaatidel keerutamiseks ka tasuta spinne.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...