Spordiennustused

Spordiennustused

Spordisõpradele pakuvad mitmed eestikasiino.com lehel jagatavad kasiinod võimalust teha ka spordiennustusi. Kui videoslottidel mängimiseks ja võitmiseks tavaliselt liigseid baasteadmisi vaja ei ole, siis spordiennustuste tegemine kihlveokontorite kaudu on selles osas pisut erinev. Kuigi igaüks meist võiks teha panuseid ühele või teisele jalgpallimängule või panustada tennises oma lemmikmängija võidule, siis reeglina spordiennustustega rikkaks saamiseks, või lihtsalt piisavalt tihti võitmiseks, peaks omama kindlaid baasteadmisi. Ja seda mitte tingimata panustamisest üldiselt, kuigi ka see on kindlasti vajalik, vaid eelkõige on oluline suur huvi spordi vastu.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Edukaimad spordiennustuste tegijad on ise suured fännid, olenemata mis spordist me räägime. Neile meeldib sporti vaadata, nad teavad erinevate meeskondade plusse ja miinuseid, erinevate mängijate nõrku külgi. Nad teavad piisavalt eelnevate mängude tulemustest ja statistikast. See kõik on oluline, kuna mida spordiennustajad tegelikult teevad, ei ole panuse tegemine mingile mängule. Pigem on tegemist panusega kasiino vastu, millega sa põhimõtteliselt ütled, et sinu arvates on kasiino koefitsiendid valed ja sinu panus toob seetõttu tõenäoliselt sulle võidu.

See on ka põhjus, miks edukaks panustamiseks on vajalikud laialdased teadmised spordist millele panustatakse, ja piisavad teadmised ka panustamisest, statistikast, ja koefitsientidest.

Samuti peaks kõik panustajad endale selgeks tegema spordiennustuste põhitõed – spordiennustuse liigid, erinevad panustamissüsteemid, ja loomulikult ka muud lihtsad spordiennustuse reeglid ning kindlasti ka rahahalduse (bankroll management) põhitõdede valdamine.

Spordiennustamisega alustamine

Spordiennustustega alustamine ei ole keeruline. Aga nagu juba eelnevalt mainitud, kindlasti võiks olla enne alustamist laialdased teadmisi spordialast, millele eelkõige panustama tahad hakata. Ning selgeks tuleks endale teha ka koefitsiendid ja muu, millega edaspidi kokku puutuma hakkad.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.
€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Järgmiseks tee endale eelarve. Kui palju raha sa oled valmis panustamisse panema. Ja ära ei tohi kindlasti unustada, et tegemist on riskikapitaliga. Oluline on meeles pidada, et misiganes summa sa panustamiseks oled mõelnud kasiinosse sisse maksta, ühele panusele tohid sa lähtuvalt mõistlikust eelarve haldusest kasutada vaid maksimaalselt 1 – 2%. Seega kui sinu sissemakse on EUR 100, siis ükski sinu individuaalne panus ei tohiks ületada kahte eurot. Loomulikult ei ole sa kohustatud taolist eelarve haldust kasutama, kuid see on vägagi soovituslik. Seda seetõttu, et tõenäosus spordipanuste tegemisel kaotada on suur ja tark rahahaldus on vajalik riskide hajutamiseks.

Spordiennustuste tegemisel on olulised nii baasteadmised valitud spordialast, tõsine huvi selle ala vastu kui ka tugev analüüsivõime enda jaoks statistiliste andmete lahtiseletamiseks.

Spordiennustuse liigid

Traditsiooniline kihlvedu (Moneyline Bet või 1x2 panus). Tegemist on kõige lihtsama panustamise liigiga, mida kõik ilmselt on kohanud ja ei vaja tõenäoliselt liigset lahtiseletamist. Näiteks annab kihlveokontor sulle panuse korvpallimängule tegemiseks koefitsiendi 2.30 meeskonnale X ja koefitsiendi 5.4 meeskonnale Y. Kui võidab meeskond X, siis võidad 2.3x oma raha tagasi ja kui meeskond Y, siis 5.4x oma raha tagasi. Lihtne ja loogiline.

Spordiennustuste akumulaator. Tegemist on panustamise liigiga, millega võita on võimalik palju, ilma et sa panustaksid väga suure koefitsiendiga variantidele. Küll aga peab akumulaatori võitmiseks võitma kõik mängud. Näiteks kui teed panuse kolmele erinevale mängule, siis sa võidad ainult siis kui kõik kolm mängu õigesti pakkusid. Tavaliselt mida rohkem mänge sa akumulaatorisse paned, seda rohkem võid võita. Loomulikult ka seda ebatõenäolisem on, et sul kõik panused õigesti läksid. Tavaliselt soovitatakse, et üle kahe kuni nelja mängulisi akumulaatoreid ei ole mõistlik teha.

Lisaks soovitame tutvuda ka händikäp panustamisega.

Erinevaid spordiennustuse liike või tüüpe on loomulikult veel mitmeid, aga alustamiseks nendest peaks piisama.

Tasuta spordiennustuste pakkumised

Mitmed eestikasiino.com poolt soovitatud kasiinod teevad mängijatele aeg-ajalt tasuta spordiennustuste pakkumisi, riskivaba panuse tegemise võimalust. Kui kasiino annab sulle näiteks 10 eurose riskivaba panuse, siis see tähendab, et kui su panus ei võitnud, siis sina oma raha ei kaota. Küll aga juhul kui sa võidad, siis võidetud raha saad sa endale (miinus see kasiino poolt antud 10 eurot). Selliste spordiennustuse boonustega on võimalik raha teenida ilma millegagi riskimata.

Väärtuse leidmine spordiennustuses

Kasiinod pakuvad spordiennustuste tegemiseks erinevaid koefitsiente, mis on välja arvutatud nende enda spetsialistide poolt. Sinu ülesanne on edukaks panustamiseks leida väärtust - leida kasiinode poolt paika pandud koefitsientide seast sinu arvates vale koefitsient. Tihtipeale on erinevates kasiinodes, kihlveokontorites, sama mängu jaoks antud erinevad koefitsiendid, seega tasub uurida erinevate kasiinode pakkumisi, ja valida neist vastava mängu jaoks sinu arvates parima väärtusega kasiino.

Väärtuse leidmine spordiennustuses on sama oluline kui investeerimisel kinnisavarasse – sinu soov on leida pakkumisi, mis on odavamad kui nad peaksid olema.

Spordiennustuse rahahaldusest

Selleks, et sul oleks olemas mingigi võimalus spordiennustusega rikkaks saada, või vähemalt raha tagasi teenida ja lisaks pisut lisa teenida, tuleb kindlasti mõelda ka oma spordiennustuse rahahaldusele. Eelpool mainisime, et reeglina ei tohiks sa ühelegi ühele panusele kulutada rohkem kui 1-2 protsenti oma panustamise eelarvest. See on vaid üks oluline punkt, mida meeles pidada. Ära ei tohi unustada ka igasuguse mängurluse põhitõde, mis ütleb, et panustada võib vaid summasi, mille kaotust sa endale lubada saad. Aeg-ajalt võib juhtuda, et ka kõige paremini ettevalmistatud panustaja kogeb mitut halba päeva, või isegi nädalat, järjest, kus kõik panused kipuvad valesti minema.

Sellepärast tuleb vaimselt hästi hakkama saada ka kaotustega. Mõõnaperioode tuleb ette, ja halvim asi mida sa mõõnaperioodil teha saad, on panuste suurendamine eelnevate kaotuste tagasi teenimiseks. Tavaliselt selline teguviis ainult suurendab kaotusi – ja seda hetkel, mil sa tõenäoliselt enam ei tee piisavat eeltööd panuste tegemiseks. Ning eeltöö on oluline iga panuse puhul - statistika uurimine, uudised meeskonna kohta jms.


€ 100 boonus.

€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Paljud edukad spordiennustajad peavad arvet kõikide oma ennustuste kohta. Nad on tihtipeale teinud omale faili, mis annab täpse ülevaate kõikidest nende võitudest, kaotustest, hetkeolukorrast. See fail aitab analüüsida oma panustamise edukust ja võib-olla ka erinevate möödaläinud panuste põhjusi.

Spordiennustamises pole mitte midagi kunagi kindel. Samas pikemaks perspektiivis on targalt panustades võimalik võita üsna palju. Isegi vaid 50% võitude puhul on võimalik suure arvu panuste puhul spordiennustamises raha teenida.

Spordiennustustest räägitakse praegu palju rohkem kui varem, ja seetõttu on panustamine spordile ka tunduvalt populaarsust kogunud. Tänu sellele on kättesaadavam ka kõik spordiennustustega seonduv, mis omakorda lihtsustab ennustamisega alustamist. Seega soovitame eestikasiino.com poolt – kui tunned huvi spordi vastu, omad piisavalt teadmisi oma lemmikspordialast, ja tunned et suudad ka spordiennustuste mõistliku rahahaldusega hakkama saada, siis vali endale lemmik kihlveokontor meie poolt pakutud kasiinode seast, kasuta ära riskivaba panuse tegemise võimalust, ja hakka panustama.

Spordiennustuse vihjed – kas neid tasub tõsiselt võtta?

Internetis võib leida sadu lehekülgi, kus pakutakse soovijaile spordiennustuse vihjeid paremate ennustuste tegemiseks. Mõnikord pakuvad mõned spordiblogide omanikud vihjeid lugejatele tasuta, mõnikord aga küsitakse nende vihjete eest iganädalasi või igakuiseid summasi, mis võivad mõnikord minna sadadesse või isegi tuhandetesse eurodesse. Kas nende eest maksmine on mõistlik? Alustuseks tuleb loomulikult öelda, et isegi kui vihjed on head, aga nende eest küsitakse sult igakuiselt sadu eurosi, siis olles vaid hobipanustaja, ja tehes eelkõige väikseid panuseid, ei ole selliste vihjete tellimine kindlasti mõistlik. Aga oletame, et sa teed igakuiselt sadade või tuhandete eest spordiennustusi, ja see on muutunud sinu jaoks väga heaks lisaraha teenimise võimaluseks, kas sellisel juhul spordiennustuste vihjete eest maksmine on mõttekas?


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Erinevaid vihjete pakkujaid on väga palju, ja nende vihjete kvaliteet on samuti varieeruv. Mõned spordiennustuste vihjete pakkujad annavad sulle algselt ka mingi väljavõtte nende eelnevalt antud vihjetest, millest peaks siis selguma see, kui suur protsent nende ennustustest on paika pidanud. Mõnikord vastab nende poolt pakutud "tõestus" tõele, mõnikord aga on see täielik fabrikatsioon. Jättes aga kõrvale inimesed, kes lihtsalt lollide pealt raha üritavad teenida...

Kes annavad spordiennustuste vihjeid?

Esmalt spordiennustustega tegelema hakates võib igasugustele vihjetele mõtlema hakates esmalt pähe tulla igasugused filmid, kus vihjed baseeruvad kokkumängul, ehk siis matsi tulemus on juba eelnevalt ära otsustatud. Selliseid asju ei juhtu päriselus liiga tihti, ja see ei ole põhimõtteliselt ka legaalne.

Mõistikud vihjed võivad tulla pigem inimeste poolt, kes ise tegelevad spordiennustusega, ja kes teavad ühest või mitmest spordialast tunduvalt rohkem kui enamik teisi spordiennustajaid. Ja kuigi professionaalseid spordiennustajaid tasub kindlasti kuulata, eriti kui sa ise ei ole veel liiga heal tasemel ei spordiennustuste tegemisel ega ka liiga hea sinasõber kõigi valitud spordiala detailidega, on ka selliste inimeste vihjete kasutamisel kaks küsimärki.

Esiteks, kui sa suudad teha väga häid spordiennustusi ja sellega pidevalt võita, siis miks sa peaksid jagama neid häid ideid ka teiste inimestega? Eriti kui suured panused samadele mängudele samades spordiennustusportaalides võivad juba hakata mõjutama antud tulemuse koefitsiente, millest lähtuvalt üks või teine vihje ei pruugi mingil hetkel enam nii hea olla ei vihje jagajale ega ka vihje ostjale. See on asja üks pool.

Teine aspekt asja puhul on see, et sa võid teada spordist ja spordiennustusest absoluutselt kõike, aga ka siis võivad mängud lõppeda tulemustega, mida sa algselt kohe kindlasti ei oodanud.

Kas spordiennustuste vihjetele on mõtet raha kulutada või mitte, seda peab otsustama igaüks ise, aga hobikorras spordiennustuste tegemine on kindlasti huvitav seda ise tehes, ja professionaalselt sellega raha teenimisel ei ole tegelikult ka liiga mõistlik panna kõik oma lootused sellele, et keegi teine õigeid otsuseid teeb. Küll aga on kindlasti mõistlik õppida ja lugeda kõike, mida sinu valitud spordialade kohta kirijutatakse, samuti on hea jälgida spordiennustuste vihjete andjate endi tasuta blogisi.

Spordiennustuse reeglid – mida peaks meeles pidama?

Oleme juba maininud erinevaid asju nii rahahaldusest kui ka näiteks väärtusest spordiennustuses. Ja mis puutub spordiennustuse reeglitesse, mida sina peaksid kindlasti järgima, siis need kaks on kindlasti väga olulisel kohal. Rahahalduses on oluline kasutada vaid väga väikest osa oma spordiennustuseks mõeldud rahast iga eraldi panuse tarbeks, see ei tohiks olla üle 2 %, aga soovituslikult võiks sinu maksimumpanus ühele ennustusele olla koguni nii väike kui 0.5 %.

Lisaks tuleks kindlasti endale pidevalt meelde tuletada, et panustada tuleks vaid raha, mille kaotamist sa endale lubada saad, ning et kümme järjestikust võitu ei tähenda, et sa oled võitmatu. Paljud ennustajad kipuvad pärast pikka võitude lainet oma panuseid tunduvalt suurendama, ja tavaliselt lõppeb see suurte kaotustega. Distsipliin on spordiennustuses ülioluline ja seda ei tohiks kohe kindlasti mitte jätta tähelepanuta.

Spordiennustuse strateegiad – kas on olemas päriselt võitvaid strateegiaid?

Olenemata sellest, mis kasiino kaudu mängitavatest mängudest me räägime, on keegi kuskil kõige jaoks välja mõelnud mingid strateegiad, mis tema jaoks mingil põhjusel ja mingi aja jooksul töötanud on, või mida ta lihtsalt teistele tahab ühel või teisel põhjusel maha müüa. Ja suurema osa nende strateegiate puhul võib öelda, et tore on proovida, aga üks või teine strateegia ei tööta tavaliselt paremini kui mõni muu, ja lisaks on neil kõigil ka omad lisapuudused.

Mis puudub strateegiatesse spordiennustuste tegemisel, siis ka siin on palju soolapuhujaid, kes väidavad et üks või teine strateegia on see üks ja ainus korralikult töötav strateegia.


€ 100 boonus.

Väga tuntud strateegia, mida võib kasutada nii blackjacki mängimisel kui ka spordiennustuses on näiteks Martingale’i süsteem, mille puhul sa iga kaotuse puhul kahekordistad oma järgmise panuse ja seda seni kuni sa võidad. Põhimõtteliselt loogiliselt võttes see ju töötab – ükskord sa pead ju ometigi võitma ja vähemalt oma raha tagasi saama, aga see kohati ongi vaid oma kaotuste tagasi jahtimise süsteem. Suurimaks probleemiks selle puhul on see, et mõnikord võib kaotusi ette tulla järjest väga palju ja oletame, et sinu algpanus ühele mängule on 5 eurot. Sa kaotad järjest 10 korda. Lähtuvalt sellest süsteemist peaks sinu kümnenda panuse suurus olema juba 2560 eurot ja ka selle kaotuse puhul järgmine juba kaks korda suurem. Ja tehes reeglina 5 euro suuruseid panuseid on ebatõenäoline, et sul selle süsteemi jaoks piisavalt raha on kulutada.

Erinevaid spordiennustuse jaoks välja mõeldud strateegiaid on palju, aga neile ei peaks meie arvates just palju tähelepanu pöörama.

Parim spordiennustuse strateegia

Kõige parem spordiennustuse strateegia on kaine mõistus ja loogiline mõtlemine. Taaskord ei väsi me mainimast korraliku rahahaldust ja mõistlikult väikseid maksimumpanuseid. Kindlasti on oluline ka spordialast, millele sa panustad, piisavalt palju teadmisi omada, ja selle tarbeks ka pidevalt juurde õppida.

Ja juurde peaks õppima mitte ainult spordist, meeskondadest jms, vaid samuti tuleks oma teadmisi statistikast uuendada.

Lisaks soovitame liituda vähemalt paari erineva omavahel konkureeriva konkreetsele spordialale spetsialiseerunud uudiskirjaga, loomulikult ikka selleks, et kõige uuemate uudistega kursis olla.

Kindlasti on oluline pidada ka panuste päevikut. See annab sulle nädala lõpus (või kuu lõpus, päeva lõpus) hea ülevaate sellest, mida oled teinud, millega oled võitnud, millega oled kaotanud, ja selle päeviku abil saad sa tulevikus ehk oma panustamise strateegiat vastavalt vajadusele korrigeerida.

Parim spordiennustuse strateegia igaühe jaoks on just täpselt selline, millise igaüks enda jaoks ise välja töötab.

Spordiennustuse võidud – kui palju on (keskmiselt) võimalik spordiennustusega võita?

Spordiennustusega on võimalik võita väga palju, eriti kasutades kombopanuste tegemise võimalust. Aga mida suuremad sinu kombopanused on, või õigemini mida rohkematest erinevatest tulemustest sinu mitmikpanused koosnevad, seda väiksemad on sinu tegelikud võiduvõimalused. Väga tore on lugeda eestlasest, kes võitis 300 euroga 230 000 eurot, panustades 12 poksimatši tulemust õigesti, aga selliseid asju ei juhtu liiga tihti. Ja suuri, väga mitme tulemusega kombopanuseid tehes on soovitatav panustada pigem väiksemaid summasi. Lihtsalt seetõttu, et sinu võiduvõimalused on üliväiksed.

Laias laastus on edukaks spordiennustamiseks vaja võita 53-55% panustest. Seda selleks, et teenida tagasi kaotused pluss võita ka lisaraha. Ja kui rääkida sellest, kui suurt ROId ehk Return on Investment'i, peetakse suhteliselt heaks, siis see jääb umbkaudu 20-30% vahele. Näiteks kui sa teed aastas 3000 viie euro suurust panust, ehk siis panustad kokku 15 000 euro eest, siis peetakse seda juba suhteliselt heaks tulemuseks kui ka sa võidad aasta jooksul 3000 eurot lisaks.

Spordiennustuse portaalid

Mitmete Eesti kasiinode lehekülgedel on olemas spetsiaalsed spordiennustusportaalid, kus on väga hea valik erinevatest spordialadest, millele panustada saab. Selleks, et leida just sinu jaoks parim spordiennustuse portaal, või parimad võimalikud koefitsiendid konkreetsetele mängudele, soovitame uurida kõiki meie lehel tutvustatavaid spordiennustuste lehekülgi lähemalt.


€ 100 boonus.

€ 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...