Spordiennustused

Spordiennustused

Spordisõpradele pakuvad mitmed eestikasiino.com lehel jagatavad kasiinod võimalust teha ka spordiennustusi. Kui videoslottidel mängimiseks ja võitmiseks tavaliselt liigseid baasteadmisi vaja ei ole, siis spordiennustuste tegemine on selles osas pisut erinev. Kuigi igaüks meist võiks teha panuseid ühele või teisele jalgpallimängule või panustada tennises oma lemmikmängija võidule, siis reeglina spordiennustustega rikkaks saamiseks, või lihtsalt piisavalt tihti võitmiseks, peaks omama kindlaid baasteadmisi. Ja seda mitte tingimata panustamisest üldiselt, kuigi ka see on kindlasti vajalik, kuid eelkõige on oluline suur huvi spordi vastu.


Paf Sport € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinnid.

|


Edukaimad spordiennustuste tegijad on ise suured fännid, olenemata mis spordist me räägime. Neile meeldib sporti vaadata, nad teavad erinevate meeskondade plusse ja miinuseid, erinevate mängijate nõrku külgi. Nad teavad piisavalt eelnevate mängude tulemustest ja statistikast. See kõik on oluline, kuna mida spordiennustajad tegelikult teevad, ei ole panuse tegemine mingile mängule. Pigem on tegemist panusega kasiino vastu, millega sa põhimõtteliselt ütled, et sinu arvates on kasiino koefitsiendid valed ja sinu panus toob seetõttu tõenäoliselt sulle võidu.

See on ka põhjus, miks edukaks panustamiseks on vajalikud laialdased teadmised spordist millele panustatakse, ja piisavad teadmised ka panustamisest, statistikast, ja koefitsientidest.

Samuti peaks kõik panustajad endale selgeks tegema spordiennustuste põhitõed – spordiennustuse liigid, erinevad panustamissüsteemid, ja loomulikult ka muud lihtsad spordiennustuse reeglid ning kindlasti ka rahahalduse (bankroll management) põhitõdede valdamine.

Spordiennustamisega alustamine

Spordiennustustega alustamine ei ole keeruline. Aga nagu juba eelnevalt mainitud, kindlasti võiks olla enne alustamist laialdased teadmisi spordialast, millele eelkõige panustama tahad hakata. Ning selgeks tuleks endale teha ka koefitsiendid ja muu, millega edaspidi kokku puutuma hakkad.


Olybet € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 10 tasuta spinnid.

|

Paf Sport € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinnid.

|


Järgmiseks tee endale eelarve. Kui palju raha sa oled valmis panustamisse panema. Ja ära ei tohi kindlasti unustada, et tegemist on riskikapitaliga. Oluline on meeles pidada, et misiganes summa sa panustamiseks oled mõelnud kasiinosse sisse maksta, ühele panusele tohid sa lähtuvalt mõistlikust eelarve haldusest kasutada vaid maksimaalselt 1 – 2%. Seega kui sinu sissemakse on EUR 100, siis ükski sinu individuaalne panus ei tohiks ületada kahte eurot. Loomulikult ei ole sa kohustatud taolist eelarve haldust kasutama, kuid see on vägagi soovituslik. Seda seetõttu, et tõenäosus spordipanuste tegemisel kaotada on suur ja tark rahahaldus on vajalik riskide hajutamiseks.

Spordiennustuste tegemisel on olulised nii baasteadmised valitud spordialast, tõsine huvi selle ala vastu kui ka tugev analüüsivõime enda jaoks statistiliste andmete lahtiseletamiseks.

Spordiennustuse liigid

Traditsiooniline kihlvedu (Moneyline Bet või 1x2 panus). Tegemist on kõige lihtsama panustamise liigiga, mida kõik ilmselt on kohanud ja ei vaja tõenäoliselt liigset lahtiseletamist. Näiteks annab kihlveokontor sulle panuse korvpallimängule tegemiseks koefitsiendi 2.30 meeskonnale X ja koefitsiendi 5.4 meeskonnale Y. Kui võidab meeskond X, siis võidad 2.3x oma raha tagasi ja kui meeskond Y, siis 5.4x oma raha tagasi. Lihtne ja loogiline.

Spordiennustuste akumulaator. Tegemist on panustamise liigiga, millega võita on võimalik palju, ilma et sa panustaksid väga suure koefitsiendiga variantidele. Küll aga peab akumulaatori võitmiseks võitma kõik mängud. Näiteks kui teed panuse kolmele erinevale mängule, siis sa võidad ainult siis kui kõik kolm mängu õigesti pakkusid. Tavaliselt mida rohkem mänge sa akumulaatorisse paned, seda rohkem võid võita. Loomulikult ka seda ebatõenäolisem on, et sul kõik panused õigesti läksid. Tavaliselt soovitatakse, et üle kahe kuni nelja mängulisi akumulaatoreid ei ole mõistlik teha.

Lisaks soovitame tutvuda ka händikäp panustamisega.

Erinevaid spordiennustuse liike või tüüpe on loomulikult veel mitmeid, aga alustamiseks nendest peaks piisama.

Tasuta spordiennustuste pakkumised

Mitmed eestikasiino.com poolt soovitatud kasiinod teevad mängijatele aeg-ajalt tasuta spordiennustuste pakkumisi, riskivaba panuse tegemise võimalust. Kui kasiino annab sulle näiteks 10 eurose riskivaba panuse, siis see tähendab, et kui su panus ei võitnud, siis sina oma raha ei kaota. Küll aga juhul kui sa võidad, siis võidetud raha saad sa endale (miinus see kasiino poolt antud 10 eurot). Selliste spordiennustuse boonustega on võimalik raha teenida ilma millegagi riskimata.

Väärtuse leidmine spordiennustuses

Kasiinod pakuvad spordiennustuste tegemiseks erinevaid koefitsiente, mis on välja arvutatud nende enda spetsialistide poolt. Sinu ülesanne on edukaks panustamiseks leida väärtust - leida kasiinode poolt paika pandud koefitsientide seast sinu arvates vale koefitsient. Tihtipeale on erinevates kasiinodes, kihlveokontorites, sama mängu jaoks antud erinevad koefitsiendid, seega tasub uurida erinevate kasiinode pakkumisi, ja valida neist vastava mängu jaoks sinu arvates parima väärtusega kasiino.

Väärtuse leidmine spordiennustuses on sama oluline kui investeerimisel kinnisavarasse – sinu soov on leida pakkumisi, mis on odavamad kui nad peaksid olema.

Spordiennustuse rahahaldusest

Eelpool mainisime, et reeglina ei tohiks sa ühelegi ühele panusele kulutada rohkem kui 1-2 protsenti oma panustamise eelarvest. See on vaid üks oluline punkt, mida meeles pidada. Ära ei tohi unustada ka igasuguse mängurluse põhitõde, mis ütleb, et panustada võib vaid summasi, mille kaotust sa endale lubada saad. Aeg-ajalt võib juhtuda, et ka kõige paremini ettevalmistatud panustaja kogeb mitut halba päeva, või isegi nädalat, järjest, kus kõik panused kipuvad valesti minema.

Sellepärast tuleb vaimselt hästi hakkama saada ka kaotustega. Mõõnaperioode tuleb ette, ja halvim asi mida sa mõõnaperioodil teha saad, on panuste suurendamine eelnevate kaotuste tagasi teenimiseks. Tavaliselt selline teguviis ainult suurendab kaotusi – ja seda hetkel, mil sa tõenäoliselt enam ei tee piisavat eeltööd panuste tegemiseks. Ning eeltöö on oluline iga panuse puhul - statistika uurimine, uudised meeskonna kohta jms.


Betsafe Sport € 100 läbimängimise nõudeta boonus.

|


Paf Sport € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinnid.

|


Paljud edukad spordiennustajad peavad arvet kõikide oma ennustuste kohta. Nad on tihtipeale teinud omale faili, mis annab täpse ülevaate kõikidest nende võitudest, kaotustest, hetkeolukorrast. See fail aitab analüüsida oma panustamise edukust ja võib-olla ka erinevate möödaläinud panuste põhjusi.

Spordiennustamises pole mitte midagi kunagi kindel. Samas pikemaks perspektiivis on targalt panustades võimalik võita üsna palju. Isegi vaid 50% võitude puhul on võimalik suure arvu panuste puhul spordiennustamises raha teenida.

Spordiennustustest räägitakse praegu palju rohkem kui varem, ja seetõttu on panustamine spordile ka tunduvalt populaarsust kogunud. Tänu sellele on kättesaadavam ka kõik spordiennustustega seonduv, mis omakorda lihtsustab ennustamisega alustamist. Seega soovitame eestikasiino.com poolt – kui tunned huvi spordi vastu, omad piisavalt teadmisi oma lemmikspordialast, ja tunned et suudad ka spordiennustuste mõistliku rahahaldusega hakkama saada, siis vali endale lemmik kihlveokontor meie poolt pakutud kasiinode seast, kasuta ära riskivaba panuse tegemise võimalust, ja hakka panustama.


Eestikasiino.com