Spordiennustuse boonused

Spordiennustuste boonused täna

Eesti spordiennustusportaalid teevad pidevalt päris häid tervituspakkumisi just spordiennustuste tegemiseks. Samuti pakuvad mõned neist huvitavaid ja üsna atraktiivseid boonuseid ka juba vanadele ja kogenud mängijatele. Siin lehel jagamegi alati kõige värskemaid spordiennustuste boonuseid, mida Eesti kasiinod uutele liituvatele ennustajatele pakuvad.

Unibeti spordiennustuste boonused

Unibetil on Eesti kasiinodest üks parimaid spordiennustuse rubriike, seda eelkõige tänu võimalusele Unibet TV kaudu mänge ka tasuta vaadata. Kui näiteks Betsafe kannab oma platvormi kaudu üle mõndasi mänge, siis Unibet kannab aastas üle umbkaudu 40 000 erinevat üritust.

10€ tasuta riskivaba panus mobiilis ennustamiseks

Unibet annab uutele ennustajatele spordiennustuse boonuse, mida saab kasutada vaid mobiilis. Riskivaba panus tähendab seda, et selle panuse kaotamisel sina ei kaota midagi. Võidu korral aga võidad terve võidu summa koheselt endale.

Unibeti Spordiennustuste boonus 100% kuni 50€

Lisaks tasuta riskivabale panusele annab Unibet sulle spordiennustuste tegemiseks ka sõltuvalt sinu esimese sissemakse suurusest kuni 50 eurot lisaraha.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Selle saamiseks peab sinu sissemakse olema vähemalt 10 eurot. Ja juurde saad sa Unibetilt täpselt sama summa, mille sa oma kontole kandsid. Ehk siis sinu sissemakstud raha, kuni 50 eurot, kahekordistatakse koheselt. Selle boonusraha läbimängimise kohustus spordiennustuses on 10x, ja arvesse lähevad vaid panused, mis on tehtud vähemalt 1.4 suuruse koefitsiendiga.

Olybeti spordiennustuste boonused

Olybet on üks Eesti tuntumaid kasiinosi ja kõik teavad ka seda, et lisaks muudele mängudele pakub Olybet väga häid spordiennustamise võimalusi ja loomulikult ka ülihäid boonuseid spordiennustuste tegemiseks.

Olybet duubeldab sinu kuni 100€ suuruse sissemakse

Olybeti spordiennustuse boonuse saamiseks on sul kasiinoga registreerumise esimeses etapis vaja kasutada Olybeti boonuskoodi SPORT. Seejärel Olybet kahekordistab sinu esimese sissemakse.


€ 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olybeti boonusrahale kehtib 10x läbimängimise kohustus, mis tuleb kõik panustada mängueelselt (live ennustus ei täida läbimängimise kohustuse nõudeid) ning vaid koefitsientidega, mis on vähemalt 1.6.

Betsafe spordiennustuste boonused

Betsafe teeb päris häid pakkumisi nii uutele kui ka juba vanadele mängijatele, olenemata sellest, kas sul on huvi kasiinos slottide keerutamise vastu või oled hoopis huvitatud spordiennustuste tegemisest. Hetkel pakub Betsafe järgmist spordiennustuste boonust.

100€ eest tasuta panuseid

Betsafe annab uutele kasiinoga liitujatele, kes huvituvad spordist ja soovivad teha kas jalgpalli ennustusi või panustada ükspuha mistahes teisele spordialale kuni neli 25 euro suurust tasuta panust. Selleks on sul vaja teha vähemalt 10 eurone esimene sissemakse ning sa pead tegema ka vähemalt 10 euro eest ennustusi sündmustele mille koefitsient on vähemalt 1.5. Kohe kui see nõue on täidetud, kantakse sinu kontole 25€ tasuta panus. Seda raha sa mitme erineva panuse vahel ära jagada ei saa – vaid sa pead selle ära kasutama ühe korraga. Tehes järgnevatel kuudel veel iga kuu jooksul vähemalt 10 euro eest panuseid, võid sa saada veel kolm 25 eurost tasuta panust.


€ 100 boonus.

Tasuta panuse võidu korral jääb sulle alles netovõit. Ehk siis kui kasutasid selle 25 eurose panuse tulemuse peale, mille koefitsient oli 3, siis sinu arvele jõuab 3x25-25. Ehk siis 50 eurot. Ja tasuta panusega võidetud rahal on ka läbimängimise nõue, milleks on 3x vähemalt 1.50 koefitsiendiga resultaatidele.

Tonybeti spordiennustuse boonused

Tonybetis on spordiennustused tähtsal kohal, ja eriti tasemel on siin panustamise võimalused NBA’le, mille puhul leiad lugematul hulgal erinevaid koefitsiente ja võimalust panustada isegi mängijate isiklikule statistikale.

Tonybet annab spordiennustajatele kuni 50 eurot

Tonybeti spordiennustuse tervitusboonuse saamiseks on vaja kasutada boonuskoodi TONY50, mida kasutades sinu sissemakstud raha duubeldatakse. Läbimängimise nõudeks Tonybeti boonusrahal on 10x koefitsiendiga, mis on vähemalt 1.65.


€ 50 boonus.

Optibeti spordiennustuste boonused

Optibet annab sulle spordiennustuste tegemiseks mitmeid erinevaid boonuseid pea iganädalaselt, aga ka juba liitumisel on sul võimalik valida koguni kahe erineva boonuse pakkumise vahel.

Optibeti kaks riskivaba panust

Ühe võimalusena, kasutades Optibeti boonuskoodi SPORT30, on sul võimalik Optibetilt saada kaks 15 euro suurust riskivaba panust, millega võidetud rahal puudub ka igasugune läbimängimise kohustus. Kui võidad, saad kohe netovõidu enda kontole ja edasi võid sellega teha mida iganes soovid. Selle boonuse saamiseks on lisaks Optibeti boonuskoodi kasutamisele vaja teha vähemalt 15 euro suurune sissemakse.

100% Spordi tervitusboonus

Teise variandina on sul võimalus saada 100% kuni 100 euro suurune Spordi tervitusboonus. Selleks on sul vaja kasutada Optibeti boonuskoodi SPORT100.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Miinimumsissemakse selle boonuse saamiseks on 10 eurot ja läbimängimise kohustus vaid 3x vähemalt 1.5 koefitsiendiga.

Spordiennustuste boonuste tüübid

Spordiennustuste tegemiseks pakuvad erinevad spordiennustuste leheküljed mitmeid erinevat tüüpi boonuseid, mille hulka kuuluvad näiteks rahalised 100% sissemakse boonused, tasuta panused, ja riskivabad panused. Samuti erinevad lisapanused näiteks mingi kindla hulga panuste tegemise eest.

Spordiennustuse sissemakse boonused

Pea kõik spordiennustusportaalid annavad liitumisel uutele ennustajatele kas siis mingit kindlat boonuskoodi kasutades või ilma boonuskoodita 100% sissemakse boonuseid, mis tähendab seda et sinu sissemakstav raha kahekordistatakse kuni mingi maksimumsumma ulatuses. Maksimumsumma oleneb juba konkreetsest kasiinost ja/või pakkumisest. Reeglina on boonusrahal, enne kui seda on võimalik välja võtta, kas mingi konkreetne läbimängimise nõue, mis spordiennustuste boonuste puhul jääb tavaliselt 3 ja 10x vahele, ja kus läbimängimise ajal panustades lähevad arvesse vaid panused mille koefitsiendid on siis kas vähemalt 1.4, 1.5, 1.6, või 1.65, lähtuvalt hetkel saada olevatest pakkumistest.

Riskivabad panused

Tihtipeale kiputakse segamini ajama riskivabu panuseid ja tasuta panuseid, või õigemini, arvatakse, et tegemist on täpselt sama asjaga. See ei ole aga nii. Riskivaba panus on panus, mille puhul sa kasutad panuse tegemiseks enda raha. Panuse kaotuse korral saad sa oma panustatud raha tagasi tavaliselt boonusrahana. Võidu korral kantakse kogu sinu võit aga koheselt sinu kontole.

Tasuta panused

Tasuta panus on aga panus, mille katab kasiino ja selle panuse kaotuse korral sina seda panust tagasi ei saa. Küll aga saad sa võidu korral endale netovõidu (ehk siis tasuta panus korda koefitsient miinus tasuta panus). Reeglina on siin panuse võidu korral võidetud rahale ka vähemalt mingisugune läbimängimise kohustus.

Millist spordiennustuse boonust valida?

Erinevatel spordiennustuste lehekülgedel pakutakse erineva suuruse ja erineva läbimängimise nõudega boonuseid, ja kuigi detailid erinevad, on nad kõik üsna head pakkumised. Selleks, et leida konkreetsetele mängudele, spordisündmustele, just sinu jaoks parimaid võimalikke koefitsiente, on mõistlik liituda nii paljude spordiennustusportaalidega kui võimalik. Lisaks sellele, et sul on pea igast ühest neist võimalik palju erinevaid boonuseid ennustuste tegemiseks saada, annab samale sündmusele antud koefitsientide võrdlemine erinevates kasiinodes sulle ka väikse eelise kasiino ees.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...