Starmania
Mängutootja : Nyx Interactive
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 10
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.8 / 5

Proovi Starmania videoslotti tasuta

Starmania nimi võib viidata hämarale 70ndate ööklubile või igale 90 mänguautomaadile maailmas, kuid tegelikkuses on see hoopis kosmoseteemaline online slotimasin NextGen Gamingult. Tegemist on väga värviküllase mänguga, mis on täidetud erinevate lisafunktsioonidega, nagu tasuta keerutused ja duubeldamine.

Mängi Starmaniat Maria kasiinos

Mängust lähemalt

Starmania on 5 rulli ja 10 fikseeritud võiduliiniga mänguautomaat mängutootjalt NextGen Gaming, mille mänguväli on seatud kosmosetühjuse ja vilkuvate tähtede taustale. Aeg-ajalt ujub kosmosetühjusest mööda mõni eksinud planeet.

Tootja: NextGen Gaming
Võiduliine: 10
Rullikuid: 5
Mängija tasuvusprotsent: 97.867%

Kõik sümbolid on temaatikaga seotud ning nendeks on erinevate kujude ja värvidega tähekesed. Kõrgemad väärtused on mitmevärvilised - punased, kuldsed, lillad ja sinised – ning madalamad ühevärvilised. Võidukombinatsioone moodustatakse nii paremalt vasakule kui vasakult paremale.

Asendussümboliks on suur ja kuldne ‘Wild’, see ilmub ainult rullikutel 2, 3 ja 4 ning asendab kõiki teisi sümboleid, välja arvatud hajussümboleid, suuri ‘Bonus’-sümboleid.

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste voor käivitub, kui tabada kolme või enamat boonussümbolit ükskõik, kus kohas rullidel. Mängijale kingitakse 10 tasuta keerutust, mida on võimalik taaskäivitada tabades jällegi 3 või enamat boonussümbolit.

Enne igat keerutust lisandub mängiväljale üks asendussümbol rullikule 2, 3 ja 4, mis tähendab, et 10nda keerutuse ajal on mängiväljal 30 asendussümbolit lisaks.

Duubeldamine

Igat võidusummat on võimalik duubeldada valides ärtu/poti sümbolit keerutusnupu kohal. Võid kas kahe- või neljakordistada kogu võidusumma, kuni 5 korda järjest, kuid vale valik kaotab kogu eelnevalt saadud võidu.

Kokkuvõte

Starmania ei ole midagi uut, kuid tegemist on sellegipoolest siiski lõbusa mänguga. Mäng meenutab oma nime ja ka mängukäigu poolest populaarset NetEnt’i Starburst’i, kuid erineb peamiselt oma keskmise tagasimakse protsendi suuruse poolest, mis on väga kõrge 97.87%.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...