Steam Tower
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.15
Võiduliine : 15
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Loe siit Steam Tower videosloti tutvustust

Roni müstilise torni tippu Steam Tower võitude järele

Liitu fantaasiarikka Victoria-aegse videoslotiga, mille suurepärase graafika ja sisu eest vastutab Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment. Sinu eesmärgiks on üheskoos eestvõitlejaga päästa müstilises tornis vangistuses olev printsess. Kas sa saad sellega hakkama? Pane end proovile kas ajaviiteks või soovi korral raha peale panustades meie kasiinodes - Marias, Unibetis või Pafis.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Steam Tower on viie rulliku, kolme mängurea ja 15-panuseliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad virnastatud asendussümbolid, tasuta keerutused ja kasvav kordaja. Slotti saad mängida ühest kuni kümnel panusetasandil ja eri väärtuses müntidega.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Panuseliinid: 15
Spinni panus: €0.15 – €150.00
Progressiivne: Ei
Jackpot: 2000x
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 97%
Välja antud: 2015

Mängus on neli kõrgema väärtusega sümbolit. Nendeks on torn, pritsess, mängu kangelane ja punadraakoni kuldne silm. Klassikalised J, Q, K ja A on sloti madalama väärtusega sümbolid. Mängus on kaks asendussümbolit - võitlusrelv ja kangelane. Kangelane, kes on muuseas võtmetegelane sinu boonusmängu jõudmisel, on rullikutele virnastatud.

Boonuslahendused

Virnastatud asendussümbol

Taba ühte või enamat virnastatud asendussümbolit, et aktiveerida oma kümme tasuta keerutust ja viia mäng torni esimesele korrusele.

Tasuta keerutused

Sinu tasuta keerutuse vooru eesmärgiks ongi mööda torni muudkui üles ronida. Mida kõrgemale sa jõuad, seda suuremad on sinu võidud ja kordajad. Selleks, et päästa printsess, on sul tarvis end 16ndale korrusele vedada, kus sind ootab lisaks kaunile neiule ka lisaauhind - 1000 münti korrutatuna panusetasemega. Kuidas seda teha? Lihtsalt taba ühte või enamat võitlusrelva sümbolit. Nii saad sa taaskord korruse kõrgemale ja mis veelgi olulisem, kaks lisakeerutust.

Korrus Kordaja
1-3 x2
4-6 x3
7-9 x4
10-12 x5
13-15 x6


Torninäidiku abil saad jooksvalt näha oma kordajat ning asukohta tornis ning korrusenäit tuletab sulle vastavat korrust meelde.

Kokkuvõte

Tegu on piisavalt interaktiivse ja põneva mänguga, mille mängija tasuvus on kõrge - suisa 97%. Tasuta keerutused ja virnastatud asendussümbolid on need, millel selles mängus tasub loota. Õnnelikku printsessi päästmist!

PROOVI MÄNGU TASUTA


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...