Pakkumine on lõppenud

Streakr tasuta ennustusmäng Unibetis

STREAKR Tasuta ennustusmäng - 50,000€ auhinnafond

Unibetis on võimalik võita oma osa 50,000€ auhinnafondiga tasuta ennustusmängust, milles tuleb iga päev teha üks ennustus. Pikima võiduseerjaga mängija saab endale koguni 30 000€, teine koht 15 000€, ning kolmas koht 5 000€.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Lisaks saavad kõik mängijad lisaks ka tasuta panuseid olenevalt kui pika võiduseeria keegi suudab ära teha.

  • 3 võidu seeria – 2 € tasuta panus
  • 6 võidu seeria – 5 € tasuta panus
  • 9 võidu seeria – 10 € tasuta panus
  • 12 võidu seeria – 15 € tasuta panus
  • 15 võidu seeria – 25 € tasuta panus
  • 18 võidu seeria – 50 € tasuta panus

Kampaania algas juba 26. detsembril ja lõpeb 15. jaanuaril kell 01.59.

Kui soovid kampaanias osaleda, siis tea järgmist – iga päev antakse sulle ette kolm küsimust, millest saad ise valida selle ühe, millele sa vastata soovid. Kui vastad valesti, siis algab järgmine päev kõik nullist. Kui sa vastad ühel päeval õigesti, aga teisel päeval ei osale, siis ära muretse, sinu võiduseeria sellega ei katke. Võiduseeria katkeb vaid valesti vastamise korral.

Ja mis kõige parem – antud kampaanias osalemine on TÄIESTI TASUTA. Ja osaleda saavad kõik, nii uued mängijad kui ka juba vanad panustajad. Nii et liitu Unibetiga kasutades allolevat viidet, ja võta osa tasuta kasiino pakkumisest.

Liitu Unibetiga ja mängi tasuta!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...