Proovi Subtopiat Pafis

Subtopia - asu kapten Nemoga veealustele seiklustele

Subtopia on Net Entertainmenti videoslot, kus Jules Verne kuulus karakter kapten Nemo sind oma allveelaeva Nautilusega maaalustele seiklustele kutsub. Mäng on saadaval näiteks Unibetis, Pafis ja Maria kasiinos. Kõigis neis veebikasiinodes saad seda niisama ajaviiteks mängida kui ka soovi korral reaalse raha peale panustada proovida.Mängust lähemalt

Subtopia on viie rulliku ja 20- võiduliiniga mänguautomaat, mille tegevus toimub tausal laiuvas veealuses linnas.

NetEnt kasutab tavaliselt madalamate sümbolitena mängukaarte ja nii ka seekord, kuid kõrgemad sümbolid on ilusasti joonistatud ja temaatikaga seotud tegelased. Nendeks on lillajuukseline insener, vahvate vuntsidega sukelduja, blondijuukseline teadlane, kapten ja veel üks punapäine teadlane.

Mängu hajussümbolis on kuldne kompass, asendussümboliks kuldne ikoon. Peale nimetatud sümbolite on selles veel ka baasmängus ilmuv kordaja sümbol.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste on Subtopia peamiseks boonuseks. Selle vooru käivitavad kolm, neli või viis kompassi hajussümbolit, mis ilmuvad ükskõik kuskohas rullikutel.

Tasuta keerutuste arv on teoorias lõputu, kuid need lõpetab Kordajameetri näit, kui selleks juhtub olema ristatud sääreluudega kolju. Meeter asub mänguala all paremas ääres ning keerleb iga tasuta keerutusega. Kogu süsteem on üles ehitatud suvaliste kordajate peale, kas 2x, 4x või 6x, kuid samas ka lõpetab suvaliselt ilmuv pealuu märk kogu vooru.

Kokkuvõte

Subtopia näol on tegemist arvestavalt hea mänguga, mille puhul saab ehk nuriseda vaid kasinate boonuslahenduste üle.

PROOVI MÄNGU UNIBETIS