Subtopia
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Subtopia - asu kapten Nemoga veealustele seiklustele

Subtopia on Net Entertainmenti videoslot, kus Jules Verne kuulus karakter kapten Nemo sind oma allveelaeva Nautilusega maaalustele seiklustele kutsub. Mäng on saadaval näiteks Unibetis, Pafis ja Maria kasiinos. Kõigis neis veebikasiinodes saad seda niisama ajaviiteks mängida kui ka soovi korral reaalse raha peale panustada proovida.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Subtopia on viie rulliku ja 20- võiduliiniga mänguautomaat, mille tegevus toimub tausal laiuvas veealuses linnas.

NetEnt kasutab tavaliselt madalamate sümbolitena mängukaarte ja nii ka seekord, kuid kõrgemad sümbolid on ilusasti joonistatud ja temaatikaga seotud tegelased. Nendeks on lillajuukseline insener, vahvate vuntsidega sukelduja, blondijuukseline teadlane, kapten ja veel üks punapäine teadlane.

Mängu hajussümbolis on kuldne kompass, asendussümboliks kuldne ikoon. Peale nimetatud sümbolite on selles veel ka baasmängus ilmuv kordaja sümbol.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste on Subtopia peamiseks boonuseks. Selle vooru käivitavad kolm, neli või viis kompassi hajussümbolit, mis ilmuvad ükskõik kuskohas rullikutel.

Tasuta keerutuste arv on teoorias lõputu, kuid need lõpetab Kordajameetri näit, kui selleks juhtub olema ristatud sääreluudega kolju. Meeter asub mänguala all paremas ääres ning keerleb iga tasuta keerutusega. Kogu süsteem on üles ehitatud suvaliste kordajate peale, kas 2x, 4x või 6x, kuid samas ka lõpetab suvaliselt ilmuv pealuu märk kogu vooru.

Kokkuvõte

Subtopia näol on tegemist arvestavalt hea mänguga, mille puhul saab ehk nuriseda vaid kasinate boonuslahenduste üle.

PROOVI MÄNGU UNIBETIS


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...