Pakkumine on lõppenud

Suited 777 kampaania pilt

Suited 777 – Optibeti blackjacki kampaania

Oled blackjackis kõva käsi ja naudid live kasiiinos blackjacki mängimist? Siis see pakkumine on mõeldud just sulle. Kui tavaliselt soovid sa blackjackis saad 21 kokku vaid kahe kaardiga, siis antud blackjacki kampaaniaga soovid sa saada 21 täis kolme kaardiga, ja mitte vaid suvalise kolme kaardiga, vaid kolme täpselt samasuguse kaardiga. Kui sa saad blackjackis endale kätte KOLM sama masti seitset, siis võidad oma panuse tagasi 20-kordselt ja seda kuni 2000 euro ulatuses.


€ 1 000 boonus.

Optibeti Suited 777 pakkumine on aktiivne iga päev alates 1. novembrist 2019.

Pakkumisest osa võtmiseks on sul vaja vaid mängida Evolution Optibet Blackjack lauas ja loota 3 sama masti seitsme saamist. Kolm seitset pead sa saama kahe algse kaardi ja ühe lisakaardiga.

Suited 777ga võidetud raha kantakse sinu kontole järgmisel tööpäeval ning tegemist ei ole boonusrahaga, vaid pärisrahaga, mida sul on võimalik koheselt ka soovi korral kasiinost välja kanda või siis kasutada millegi muu mängimiseks.

Mängi Optibetis Blackjacki!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...