Pakkumine on lõppenud

Sundays Showdown


Sunday Showdown ehk jagamisele läheb 25 000-eurot

Osale juba sellel pühapäeval kõige suurema garanteeritud auhinnafondiga pokkeriturniiril, kus parimad jagavad omavahel 25 000 €. Triobeti pokkeriturniiri osavõtumaks ja korraldustasu on kokku 200 € + 15 € ning see algab kell 21.30.Kuidas osaleda?

  • Hakka Triobeti kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Leiad turniiri pokkeritoast (Tournaments > Guaranteed lobby)
  • Osalemiseks kasuta satelliitturniirilt võidetud piletid või osa otsa pilet

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis ootab sind esmasel sissemaksel boonus. Valida on kolme erineva pakkumise seast, kusjuures maksimaalseks boonuse summaks on suisa 1000 €!

Turniiri info:

  • Algstäkk: 5,000 punkti
  • Tasemete pikkus: 15 min
  • Hiline registreerumine: 90 min

Boonused

Allolevast tabelist leiad info erinevate boonuste kohta. Selleks, et boonus aktiveerida, vali vastav boonuskood ja sisesta see Minu pokkerituba > Minu Microgamingu pokkerituba.

Boonuskood Boonuse summa Boonuse väljamakse
DEPOSIT25 25 € 25 blokki / 1 €-sed blokid
DEPOSIT250 250 € 50 blokki / 5 €-sed blokid
DEPOSIT1000 1000 € 100 blokki / 10 €-sed blokid

Microgamingu pokkeritoa boonuse vabastamise info leiad pokkeritoast My Account lehelt. Olles boonust vabastama asunud, kantakse iga vabastatud bloki eest ette nähtud summa sinu pokkerikontole.

LIITU TRIOBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...