Pakkumine on lõppenud

Võida Club Pafi lusksuslik Hispaania reis

Võida luksusreis Hispaaniasse

Pafi internetikasiinosse saabus Microgaming'u suvine SunTide videoslot. Kasiino loosib kõigi mängijate vahel, kes teevad mänguautomaadil vähemalt 500 keerutust, neli luksuslikku reisipaketti kahele Hispaaniasse. Costa Del Solis ootab sind ka su kaaslast mõnus puhkus Vahemere ääres, kus muuseas veedad aega Gibraltaril asuva Sundborn luksusjahi pardal. Samuti saavad kõik, kes vähemalt 500 keerutust mängivad, 20 tasuta keerutust veel lisaks.

Kui sul ei ole veel Pafi kontot, saad selle tasuta avada ning lisaks ootab sind tervitusboonus, milleks on tasuta raha ja tasuta keerutused.Kuidas osaleda Club Pafi reisiloosis?

 • Külasta Pafi internetikasiinot SIIT
 • Logi oma kasutajaga kasiinosse sisse või ava tasuta konto
 • Naudi tervitusboonuseks saadud tasuta raha ja tasuta spinne
 • Keeruta uuel Microgaming'u SunTide videoslotil 500 spinni
 • Osaled automaatselt Club Pafi Hispaania lusksureisi loosis
 • Saad lisaks samaks mänguks 20 tasuta keerutust
Club Paf Sunborn luksusjaht

SunTide videoslotist lähemalt

Microgaming'u uusim SunTide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

SunTide Game Promo Video
 

Liitu Pafiga ja saa 100 tasuta keerutust

Paf tervitab uusi kasiinoga liitujaid koheselt 100 tasuta keerutusega. Selleks, et tasuta spinnidega oma õnn Quickfire uuel Bar Bar Black Sheep mänguautomaatidil riskivabalt proovile panna, ei tule teha muud, kui esimene sissemakse. Esimene deposiit peab tasuta spinnide saamiseks olema vähemalt 10 eurot. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Kuidas saada tasuta spinne?

 • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
 • Ava tasuta Pafi online kasiino konto
 • Tee esimene vähemalt 10 eurone sissemakse
 • Saad automaatselt 100 tasuta keerutust
 • Selleks ava lihtsalt Bar Bar Black Sheep videoslot
 • Samuti saad kasiinolt tervitusboonuse

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Rabbit in the Hat Game Promo Video
 

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...