The Super Eighties
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 4
Min panus : 0.01
Võiduliine : 40
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Loe siit Super Eighties videosloti tutvustust

Meenuta lahendaid 80ndaid Super Eighties videoslotil

Ükskõik kui suurepärased 80ndad ka ei tundu olevat, tulevad ikka esimesena meelde meeletud tupeeritud soengud, gigantsete õlakutega ülesuuruses pintsakud ja muusika, mis tundus retro juba siis, kui see oli veel moodne. Ja paljud hingasid kergendatult, kui saabus järgmine kümnend. Siiski on Super Eighties mängu tootja Net Entertainment veendunud, et suudab mänguga meenutada ajastu neid positiivseid külgi, mis kipuvad ununema.

Liitu kuumade kaheksakümnendatega Maria Casinos, Unibetis või Pafis ja proovi Super Eighties videoslotti kas niisama ajaviiteks mängides või soovi korral päris raha peale panustades.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Super Eighties on 80ndatest inspireeritud videoslot, mille tootjaks on Rootsi päritolu Net Entertainment. Mängu iseloomustavad neoonsed värvid, erksad kontsaga kingad, kaasaskantav Walkmani pleier ja paljud muud detailid, mis antud ajastut meenutavad.

Tüüp: Videoslot
Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Võidukombinatsioonid: 40
Boonusmäng: Jah
Progresiivne: Ei
Tasuta spinnid: Jah
Kordaja: Jah
Automaatmäng: Jah
Rea panusevahemik: 0.01 - 2.00€
Panusevahemik: 0.01 - 80.00€
Jackpot: 1000x
Mängija tasuvus: 96.5%
Välja antud: 2009

Mängu sümbolid on NetEnt'ile kohaselt detailselt ühendatud mängu temaatikaga. Madalamateks sümboliteks on mängukaardid, kõrgemateks aga valik 80ndate sümboolikat. Mängust leiad lisaks eelpool mainitule näiteks vanakooli rula, suisa ajaloolise mobiiltelefoni ja popi sportauto. Super Eighties erisümboliteks on 80ndate logoga asendussümbol ning blondist tütarlapsest hajussümbol.

Boonuslahendused

Virnastuvad asendussümbolid

Selle mängu asendussümbol on virnastuv. See tähendab, et rullikutele ilmudes tuleb sellega koos mitu samasugust sümbolit tekitades sedasi ohtralt lisavõimalusi võidukombinatsioonide moodustamiseks.

Tasuta spinnid

Peamiseks erilahenduseks on Super Eighties videoslotis lisakeerutuste voor, mille käivitamiseks on tarvis tabada kolme või enamat blondi neiuga hajussümbolit teisel, kolmandal ja neljandal rullikul. Kui see sul õnnestub, saad keerutamiseks viis tasuta spinni. Kõik selliselt saadud võidud korrutatakse kahekordse kordajaga.

Viis keerutust ei pruugi esialgu tunduda eriti palju, ent nende ajal on sul omakorda võimalik uuesti lisakeerutusi võita ning samuti jätkavad virnastatud asendussümbolid sinu üllatamist.

Kokkuvõte

Kui sa oled 80ndate kultuuriliste eripärasuste fänn ja sulle meeldib selle ajastu muusika ühes MC Hammeri ja Tina Turneriga, siis pole vaigistamisnupp selles mängus sulle. Lihtsalt keeruta ja naudi mängu.

PROOVI MÄNGU


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...