Pakkumine on lõppenud

Tasuta spinnid Chanzist

Suvised tasuta spinnid Chanz kasiinolt

Chanz kasiinos algas just kampaania, mis kestab kuni 21. juunini. Iga päev on sul Chanzi lehel võimalik korjata erinevaid märke, millest üks annab 5 tasuta spinni sulle, üks annab 10 tasuta spinni sinu sõbrale ning olemas on ka Super Chanz märk, mille leidmisel saad endale lausa 50 tasuta spinni spinni. Nii on sul kokku võimalik leida 55 spinni endale ja 10 spinni oma sõbrale. Ja nii iga päev.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Lisaks on veel erinevaid märke. Iga päev on sul võimalik kokku koguda kuni 8 erinevat märki ning iga 24 märgi kokku kogumisel saad sa boonusena ühe loosipileti kampaania lõpus toimuvale loosimisele, kus saab 25 õnnelikku mängijat loosi tahtel veel 25€. Ja see pole kaugeltki mitte kõik - loosimisele läheb ka kolm Samsung nutikella.

Kui sul Chanzis veel sõpru ei ole, siis igapäevaselt leitavaid sõbra spinne võid sa vahetada ka teiste Chanzis olevate suvaliste mängijatega.

Chanz kasiinos sellisel viisil saadud tasuta spinnide võitudel läbimängimise nõue puudub. 

Tasuta spinnide märgi leidmiseks on vaid kaks eeldust:

  1. Sul peab olema olemas Chanz kasiino konto. Kui sul seda veel ei ole, loo see siin.
  2. Sa pead olema viimase seitsme päeva jooksul või siis kampaaniaperioodi jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse ja panustanud Chanzis kokku vähemalt 20 euro eest. 

Läbimängimise nõueteta boonused on alati head ja see, et neid Chanzist nüüd järgmise kolme nädala jooksul iga päev saada on võimalik, on veel eriti äge.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...