Pakkumine on lõppenud

Tahad võita 1000-eurost reisitšekki?

Kas oled juba ühinenud ligi sajakonna teise mariakaga, et võita 1000-eurone reisitšekk oma unistuste puhkuse veetmiseks, tutikas iPad ning ahvatlevaid rahalisi auhindu? Kui ei, siis veel pole hilja – lihtsalt naudi Marias turniiriautomaate ja kindlusta endale koht võitjate seas!

Auhinnafond jaguneb alljärgnevalt:

1. koht iPad
2. koht 100 €
3. koht 75 €
4. koht 50 €
5. koht 25 €

Turniiridel kaasalöömiseks ei pea sa tegema muud, kui lihtsalt mängima arvutis või mobiilis 20 järjestikust ringi automaatidel: Flowers, Starburst, Wild Turkey ja/või Wonky Wabbits.

Kuid sellega head uudised ei piirdu! Kõik saavad tunda ennast võitjatena, sest iga mariakas saab peale kummagi turniiri lõppu tervelt 100 tasuta tähespinni Starburst'is. Selleks ei pea tegema muud kui nautima turniiriautomaate viiel päeval nädalas vähemalt 30 euro eest päevas.

Ja ära unusta soovitada oma sõpradel astuda Maria mõnusate mängijate ritta ning proovida oma kätt nende ahvatlevate auhindade võitmisel. Lisaks saab su semu ka kopsaka tervitusboonuse, sina aga – 30 eurot puhast raha iga soovitatu eest!

Kampaania kestab 29.09–05.10.2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...