Pakkumine on lõppenudTäna 10 tasuta keerutust mobiili slotikatel

Loe Unibetiga päevi jõuludeni ja saa osa tänasest advendikalendi pakkumisest. Nimelt, kui mängid täna 10 euro eest mobiilses Unibetis, saad 10 tasuta keerutust järgmiselt mängudel: Starburst, Gonzo's Quest, Hit2Split, South Park Reel Chaos või Twin Spin.

Kuidas saada tasuta keerutusi?

Selleks ei tule teha muud, kui hakata Unibeti kasutajaks, registreeruda advendikalendrisse ning mängida pärisraha eest mobiili mänguautomaatidel. Tasuta keerutused on saadaval mängul, mille esimesena avad.Pane tähele, et 10 tasuta keerutust jõuavad sinu kontole homme. Tasuta keerutusi saad kasutada nii mobiilil kui ka arvutis mängides.

Hakka Unibeti kasutajaks siit


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...