Pakkumine on lõppenudTäna! Sind ootab 5 tasuta keerutust

Unibet üllatab. Nimelt jagab kasiino see nädal mängijatele tasuta keerutusi. Sind ootab iga päev kell 19:00 kuni 21:00 erineva mänguautomaadi 5 tasuta keerutust. Unibeti kampaania paremal olevas ruudus näed ainult kell 18:55-21:00, milline on antud päeva slot.

Kuidas pakkumisest osa saada?

Selleks, et pakkumisest osa saada, tuleb sul hakata Unibeti kasutajaks või logida oma kontole sisse ning registreeruma pakkumisele. Külasta iga päev selle pakkumise lehte ja ava päeva mäng. Nii lihtsalt ongi tasuta keerutused sinu.

Pakkumine kehtib kuni 9. novembrini 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...