Osale Unibeti rahaloosis siit

Unibet jagab mängijate vahel 1000€

Täna annab Unibet oma mängijatele 1000€. Selleks, et rahaloosis osaleda, ei ole tarvis teha muud, kui panustada vähemalt ühel või kõigil neil Net Entertainment'i mängul - Gonzo's Quest, Twin Spin, Starburst, Jack and the Beanstalk ja Spinata Grande. Panus peab olema vähemalt 10€.

Kui mängid aga mobiilses Unibetis, siis pead loosis osalemiseks panustama kõigest 5€. Igal mängijal on võimalik rahasajus võita 5€ kuni 20€.Kuidas rahaloosis osaleda?

  • Külasta Unibeti veebikasiinot SIIT
  • Või panusta mobiilses Unibetis
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Panusta vähemalt 10€ nimetatud mängudel
  • Osaled automaatselt loosis
  • Võiduraha laekub sinu kontole homme

Unibetiga liitudes saad 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eestikasiino.com