Pakkumine on lõppenud

Osale Unibeti rahaloosis siit

Unibet jagab mängijate vahel 1000€

Täna annab Unibet oma mängijatele 1000€. Selleks, et rahaloosis osaleda, ei ole tarvis teha muud, kui panustada vähemalt ühel või kõigil neil Net Entertainment'i mängul - Gonzo's Quest, Twin Spin, Starburst, Jack and the Beanstalk ja Spinata Grande. Panus peab olema vähemalt 10€.

Kui mängid aga mobiilses Unibetis, siis pead loosis osalemiseks panustama kõigest 5€. Igal mängijal on võimalik rahasajus võita 5€ kuni 20€.Kuidas rahaloosis osaleda?

  • Külasta Unibeti veebikasiinot SIIT
  • Või panusta mobiilses Unibetis
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Panusta vähemalt 10€ nimetatud mängudel
  • Osaled automaatselt loosis
  • Võiduraha laekub sinu kontole homme

Unibetiga liitudes saad 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...