Pakkumine on lõppenudTäna õhtul jagab Maria 2000 tasuta spinni

Maria avas advendikalendrist uue akna ja annab 200-le kiiremale 10 tasuta spinni, valgusrikast spinni Lights slotil.

Kuidas saada 10 tasuta spinni?

Esmalt tuleb sul luua endale Maria kasiinosse konto või kui oled juba mariakas, siis lihtsalt logida oma andmetega sisse. Võid seda teha nii oma mobiilist aadressil m.mariacasino.ee kui ka arvutist.Edasi pole tarvis teha muud, kui olla 200 kiireima seas, kes Lights mänguautomaadi avab ja 10 priid keerutust endale krabab. Pakkumine kehtib täna õhtul kell 21:00 - 23:59. Kokku läheb jagamisse 2000 spinni.

PS! Ära unusta, et Maria advendikalendrist leiad üllatuspakkumisi kuni jõuluõhtuni välja. Hoia meie lehel silm peal, et olla viimaste pakkumistega kursis.

Kui sa ei ole veel mariakas, saad selleks hakata siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...