Pakkumine on lõppenud


Täna on advendikalendis peidus Playstation 4 ja sularaha

Unibeti tänase advendikalendri akna all ootab põnev kingitus. Üks õnnelik, kes teeb täna vähemalt 10-eurose spordiennustuse, võidab endale mängukonsooli Playstation4. Lisaks sellele annab Unibet spordiennustajatele ka 10 x 30 eurot sularaha.

Kuidas loosis osaleda?

Esmalt registreeru Unibeti kasutajaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga ning aktiveeri kasiino Advendikalender.Seejärel tee vähemalt 10-eurone spordiennustus ja nii osaledki automaatselt loosis.

Võitjad selguvad homme, 23. detsembril hiljemalt 18:00 (EE aeg).

Täna on spordimaastikul palju toimumas. Näiteks Premier Liigas mängivad Stoke vs Chelsea, samuti on NBA-s ja NHL-is palju mänge.

Kui sul ei ole veel Unibeti kontot, saad selle siin luua


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...