Pakkumine on lõppenudTee täna sissemakse - homme ootab sind kuni 60 tasuta keerutust

Pafil on sulle tänaseks hea pakkumine. Tee oma kasutajakontole 25€ või 50€ suurune sissemakse ja saad homseks tasuta keerutusi. Ainus tingimus on, et sul tuleb sissemakse vabalt valitud slotimängus läbi mängida. Homsed priid spinnid ootavad sind Go Bananas slotis.
Kui palju tasuta keerutusi on võimalik saada?

  • Kui teed sissemake summas 50 eurot, saad Pafilt 60 tasuta keerutust.
  • Kui teed sissemakse summas 25 eurot, saad Pafilt 25 tasuta keerutust.

Kuidas saada tasuta keerutusi?

  • Loo endale Pafi kasutajakonto
  • Kliki end pakkumises osalema
  • Tee 25€ või 50€ suurune sissemakse
  • Mängi sissemaks läbi vabalt valitud slotis

Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud makstakse välja reaalses rahas, mistõttu tasub valida kumma summa oma kontole kannad, sest pakkumist saad kasutada vaid ühe korra.

Sissemakse peab olema tehtud ja läbimängitud tänal enne 23:59. Tasuta keerutused kantakse üle homme, neljapäeval kell 11:00 ja need kehtivad kuni 23:50 samal päeval.

Hakka Pafi kasutajaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...