Pakkumine on lõppenudTäna Starburstis 10 tasuta keerutust

Unibet avas uue advendikalendri akna ja annab täna kõigile oma mängijatele ära 5 tasuta keerutust Starburst mängus ja 5 tasuta keerutust Starburst Touch slotil. Kokku on sinu 10 priid spinni.

Kuidas saada tasuta keerutusi?

Esmalt tuleb sul hakata Unibeti kasutajaks või logida olemasoleva kontoga sisse, aktiveerida pakkumine ning alustada mängimist.Pane tähele, et tasuta spinnide eest saadud võidud on boonusraha, mis tuleb enne välja maksmist 25-kordselt läbi mängida.

Vaata siit, kuidas Starburst käib
Kui sul ei ole veel Unibeti kontot, saad selle luua siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...