Tasuta Blackjack - naudi mängu riskimata

Esimesed viited Blackjackile viivad meid 1700ndate aastate Prantsusmaale. Sada aastat hiljem jõudis kaardimäng ka juba Ameerikasse. Täna on Blackjack kõige populaarsem kaardimäng kogu maailmas. Pole ka ime, sest see on põnev. Mängu muudab huvitavaks tõik, et selle edukaks mängimiseks on vaja parajas annuses oskust, veidi strateegilist mõtlemist ning omajagu õnne. Alustuseks saad õppida kaardimängu strateegiad selgeks tasuta Blackjacki mängides.

Proovi tasuta Blackjacki

Maria Casinos, Optibetis ja Unibetis saad proovida tasuta Blackjacki. Soovi korral avaneb sul võimalus oma õnn ka päris raha peale panustades proovile panna.Kuidas Blackjacki mängida?

Vastupidiselt paljudele teistele kasiinomängudele, on Blackjacki strateegijaid ja nippe tundvatel mängijatel maja ees eelis. Tahaksid osata seda populaarset kaardimängu mängida? See on lihtne. Juhul, kui oskad kahekümneni lugeda, oled juba poolel teel teadmaks, kuidas antud teadmistega oma õnn selles kasiinomängus proovile panna.

Blackjackis on kaks peamist reeglit - mängija eesmärk on hoiduda pankrotistumisest ning koguda käsi, mille punktisumma ei oleks suurem kui 21. See, kelle punktisumma ületab 21 on mängu automaatselt kaotanud.

Punktide kogumine käib Blackjackis kaartide alusel, mis diiler sulle jaganud on. Numbritega kaartide eest saad nii palju punkte, kui neil kirjas on ning piltidega kaardid on väärt 10 punkti. Kui sul õnnestub saada aga ässa kaart, siis selle väärtus on kas 11 või 1 punkt sõltuvalt sellest, kas teiste kaartide punktisumma on 21 läheduses.

Kui mängija saavutab soovitud summa, mis ei ületa 21, siis võib ta lõpetada kaartide tõmbamise ja anda käimise korra diilerile. Diiler tõmbab kaarte kuniks tal kaartide väärtus on vähemalt 17. Kui diileri kaartidel olev summa on suurem kui mängijal, võidab diiler ning vastupidisel juhul võidab mängija.

Nagu eelnevalt mainitud on selle mängu suurim rivaal diiler. Tema mängib maja reeglite järgi, mistõttu on mängija kohus olla kogu aja vältel väga tähelepanelik ning teha oma edukas etteaste. Pole põhjust, miks ei saaks mitmed mängijad samaaegselt sama käega võita. Diiler peab aga alati tabama 16 punkti ja lõpetama 17 punkti peal.

Nipp, kuidas Blackjackis võita

  • Soovitame mängu lõpetada siis, kui diiler saab oma esimeseks kaardil olevaks numbriks 6. Nimelt on sellisel juhul suur võimalus, et diileri kogusumma läheb nii-öelda lõhki.
  • Mängijana soovitame sul duubeldada 11 punktiga seni kuni diileril on suurem punktiarv kui 10

Lisa Eestikasiino.com oma lemmikute hulka, kui soovid enam infot Blackjacki strateegijate ja nippide kohta. Jagame huvilistele tihti asjakohast informatsiooni. Aitame sul saada paremaks Blackjacki mängijaks.

PROOVI TASUTA BLACKJACKI

Egle

EestiKasiino.com