Proovi tasuta blackjacki Optibetis

Tasuta Blackjack - naudi mängu riskimata

Esimesed viited Blackjacki kaardimängule viivad meid 1700ndate aastate Prantsusmaale. Sada aastat hiljem jõudis kaardimäng ka juba Ameerikasse. Tänaseks on Blackjack üks kõige populaarsematest kaardimängudest kogu maailmas. Pole ka ime, sest see on põnev, aga samal ajal suhteliselt lihtne. Mängu muudab huvitavaks tõik, et selle edukaks mängimiseks on vaja parajas annuses oskust, veidi strateegilist mõtlemist ning omajagu õnne. Kui sa pole blackjackiga varasemalt piisavalt kokku puutunud, siis enne kasiinos raha peale mängimist, saad alustuseks õppida kaardimängu strateegiad selgeks blackjacki tasuta mängides.

Proovi tasuta Blackjacki

Mitmetes kasiinodes, millest me ise vaimustuses oleme, ja mida ka sinuga siin jagame, on see tasuta mängimise võimalus täiesti olemas. Küll aga tasub reeglina tasuta blackjacki mängimiseks pigem otsida kasiinost mõni blackjacki mänguautomaat, milles tasuta mängida või mängu tasuta proovida. Live kasiinodes on tasuta mängimise võimalused väga limiteeritud, olgu see siis netikasiino live kasiino rubriigis või päris maapealses kasiinos. Mänguautomaadis on blackjacki aga pea alati võimalus mängida ka mänguraha peale. Tasuta blackjack on sama tore kui päris raha panuste peale mängides, võib-olla on vaid adrenaliini tase pisut madalam. Blackjacki saad sel kombel proovida näiteks Paf kasiinos, Unibetis, Maria Casinos, ja ka Optibetis. Ja loomulikult, kui tasuta prooviversioon sind mingil hetkel enam ei rahulda, siis soovi korral avaneb sul võimalus oma õnn ka päris raha peale panustades proovile panna.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.

Kuidas Blackjacki mängida?

Vastupidiselt paljudele teistele kasiinomängudele, on Blackjacki strateegiaid ja nippe tundvatel mängijatel maja ees väike eelis. Kui sa tahaksid osata seda populaarset kaardimängu mängida, aga hetkel veel ei tea sellest just liiga palju, siis ära muretse, see on tegelikult imelihtne. Juhul, kui oskad kahekümneni lugeda, oled juba poolel teel. Kui aga oskad juba kogunisti kahekümne üheni lugeda, siis pole ilmselgelt sinu senine haridus päris raisku läinud ja blackjacki õpingud võivad alata.

Blackjackis on kaks peamist reeglit - mängija eesmärk on hoiduda pankrotistumisest ning kokku saada käsi, mille punktisumma ei oleks suurem kui 21. See, kelle punktisumma ületab 21 on mängu automaatselt kaotanud.

Punktide kogumine käib Blackjackis kaartide alusel, mis diiler sulle jaganud on. Numbritega kaartide eest saad nii palju punkte, kui neil kirjas on ning piltidega kaardid on kõik väärt 10 punkti. Ässa väärtus on 1 või 11.

Alguses jagatakse mängijale kaks kaarti ja üks diileri kaartidest on samuti avatud. Mängija võib endale juurde küsida nii palju kaarte kui ta ise soovib – eesmärgiks on saada punktisummale 21 nii lähedale kui võimalik. Kui mängija saavutab soovitud summa, mis ei ületa 21, siis võib ta lõpetada kaartide tõmbamise ja anda käimise korra diilerile. Diiler tõmbab kaarte seni, kuni tema kaartide väärtus on vähemalt 17. Kui diileri kaartidel olev summa on suurem kui mängijal (aga siiski alla kahekümne kahe), võidab diiler, ning vastupidisel juhul võidab mängija. Kui kas mängija või diiler kahe alguses kätte jagatud kaardiga kohe 21 saab, nimetatakse seda kätt blackjackiks ja selle saaja võidab automaatselt. Või õigemini, seda vaid eeldusel et ka teisel mängijal ei tule blackjack, vastasel juhul on tegemist viigiga.

Diiler peab alati saama vähemalt 16 punkti ja lõpetama kaartide tõmbamise maksimaalselt 17 punkti peal.

Soovitused Blackjackis võitmiseks

  • Kui diiler saab oma esimese kaardiga number kuue, siis on suur võimalus, et diileri punktisumma läheb mängu lõpuks üle 21, ehk siis diileri käsi läheb lõhki. Sellel puhul on mõnikord mõistlik enda kaartide võtmine isegi juba 14 peal lõpetada ja rohkem mitte riskida.
  • Kui sa saad kahe kaardiga 11, ja diileri näha olev kaart on 10, siis on mõistlik tavaliselt duubeldada.

Soovides blackjacki ja tasuta blackjacki mängimise võimaluste ja soovituste kohta rohkem lugeda, lisa Eestikasiino.com oma lemmikute hulka. Proovime huvilistele tihti asjakohast informatsiooni jagada, ja läbi selle aidata sul saada paremaks Blackjacki mängijaks.

PROOVI TASUTA BLACKJACKI


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...