Pakkumine on lõppenud

Kasseeri oma priid spinnid ja tervitusboonust siit


Tasuta jackpotispinnid ja 150% boonus

Tee täna vahemikus 19:00-20:00 sissemakse suuruses 10-20€ ning Maria kingib sulle 150% boonust. Ehk, et kui sina kannad oma kontole 20€, annab kasiino sulle 30€ juurde. Nii on sul mängimiseks suisa 50€.Lisaks ootavad sind viis priid spinni jackpotimängus Mega Fortune Dreams, kui oled viimase kolme kuu jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse.

Sul ei ole veel Maria kasutajakontot?

Kui sul ei ole veel Maria Casino kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100 euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

KASSEERI OMA JACKPOTISPINNID SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...