Pakkumine on lõppenud

Tasuta panus iga värava eest

Olybeti jagab 5€ tasuta panuseid iga Monaco vs PSG värava eest

Juba sellel kolmapäeval toimub mäng Monaco ja PSG vahel, ning Olybet annab sulle võimaluse saada iga mängus löödud värava eest 5€ tasuta panuse. Kokku võib saada maksimaalselt kuni 6 tasuta panust.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Tasuta panustele kvalifitseerumiseks on sul vaja teha vähemalt 20 eurone mängueelne panus sellele mängule. Millele täpselt panustad, kas võitjale või millelegi muule, on sinu teha. Arvesse ei lähe vaid "Väravad kokku" kategoorias tehtud panused.

Saadud tasuta panused jõuavad sinu kontole juba neljapäeval, 16. jaanuaril, ning neid on sul võimalik kasutada üksikpanustena. Minimaalne koefitsient tasuta panustega ennustuste tegemisel on 1.6.

Ära tuleks veel mainida, et kui panus Monaco vs PSG mängule peaks olema sinu esimene spordipanus Olybetis üldse, siis sellisel juhul see antud pakkumises ei kehti. Seega tee pärast liitumist enne kindlasti mõni muu panus ka.

Liitu Olybetiga siin!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...