Kasuta täna tasuta Bingo Variant piletit

Proovi Bingo Varianti mobiilis tasuta

Pafi populaarseim bingo mäng Bingo Variant läheb tänasest mobiilisesse kasiinosse. Kasiino annab sulle võimaluse oma fortuuna tasuta proovile panna. Lihtsalt logi oma kasutajaga kasiino kontole ükskõik kas mobiilist või desktopist, ava mäng ja sind ootab automaatselt tasuta bingo pilet. Kui sul ei ole veel Pafi kasutajat, saad kasiinoga alloleva lingi kaudu tasuta liituda.

|


Kuidas saada tasuta bingo pilet?

  • Külasta mobiilset või online Pafi kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Tasuta bingo pilet ootab sind automaatselt
  • Ava lihtsalt Bingo Variant mäng ja naudi

Bingo Variant mängust lähemalt

Bingo Variant on viie reaga bingomäng, millel on kaks kasvavat jackpoti. Suurem neist algab 10 000 eurost ja selle võitmiseks on aega kuni 47 väljahüütud loosipalli ja selle jackpoti parim osa on see, et kui keegi võidab jackpoti, saavad kõik sel hetkel mängus olnud bingotajad sellest oma osa.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Proovi uut Rabbit in The Hat videoslotti

Rabbit in The Hat on uusim Microgaming'u videoslot. Teiste viimasel ajal ilmunud mustkunsti teemaliste mängude, nagu Dynamo ja Troy, kõrval pakub käesolev videoslot lisaks meelelahutuslikule mängukäigule veel lahedat ja omapäraselt lihtsat boonuslahendust.

Rabbit in The Hat on viie rulliku ja vaid üheksa fikseeritud võiduliiniga videoslot Microgaming'ult, mida iseloomustavad rohked tasuta keerutused, erinevad maagilised kübarad ning virnastuvad asendussümbolid. Kogu värvirohke afäär maagiaga on sätitud ornamentidega lava taustal, mille paremas ääres hulgub ringi mustkunstnik ise, oodates hetke, mil saaks oma võlukepikesega võidud soovijateni toimetada.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 

 


Eestikasiino.com