Pakkumine on lõppenud

Pafi Perfect Blacjkack pakumine

Paf annab 5€ live kasiino Perfect Blackjack mängu mängimis eest

Mängi sellel nädalal Paf live kasiinos Perfect Blackjack lauas 50 vooru, ning Paf annab sulle koheselt 5€ pärisraha. Seejuures on sul terve nädala jooksul võimalikult palju järjestikuseid blackjacke saades võimalik võita veel ka lisaraha.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Pakkumisele kvalifitseerumiseks pead sa tegema 50 vooru vähemalt 1€ panusega, ning blackjackina lähevad arvesse vaid kahe esimese kaardiga saadud blackjackid. Splititud kaartidega saadud blackjackid seejuures arvesse ei lähe.

Viie eurone boonus on kõigil võimalik võita kolmel korral – esmaspäevast kuni kolmapäevani.

Mis on Perfect Blackjack?

Perfect Blackjack on NetEnti live kasiino mäng, kus nagu tavaliseski backjackis on sinu eesmärk saada kokku 21. Ideaalis kahe esimese kaardiga. Perfect blackjacki keskimine tagasimakse protsent, ehk RTP, on 99.66%.

Liitu Pafiga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...