Tasuta spinnid Cosmic Fortune slotikal

Paf tähistab uue slotimängu Cosmic Fortune saabumist oma mänguautomaatide ridadesse ja kingib selle puhul sulle iga päev kuni nädalalõpuni kolm tasuta spinni, kokku kuni 15 tasuta keerutust. Spinnide võidud väljastatakse sulle reaalses rahas.

Kuidas tasuta keerutada?

Esmalt tuleb sul hakata Pafi kasutajaks või logida olemasoleva kontoga sisse ning minna seejärel Cosmic Fotune mängu. Tasuta spinnid ootavad sind slotika avamisel automaatselt.Mis mäng on Cosmic Fortune?

See on uus Net Entertainmenti kosmose-teemaline viie jackpotiga mäng: kolm kasvavat (mega, major ja midi) ja kaks fikseeritud väärtusega jackpotti. Kõige suurem jackpot (mega), algab 53 000 eurost, nii et tead, millel silma peal hoida.

Sinu ülesandeks on Free Falls mänguosas koguda nii palju marmorkuulikesi, kui suudad, seejärel saad neid kasutada pinball mängust inspireeritud Free Falls boonusmängus. Jackpoti mängu jõudmiseks pead saama kolm kuuli vastavasse anumasse. Jackpotimängus tulistab kosmoselaev välja 50 kuuli ja kui oled ühte jackpoti anumasse kolm kuuli saanud, võidad selle jackpoti.

Pakkumine kehtib 26.11.2014 - 30.11.2014.


Eestikasiino.com