Optibeti Gonzo Wheel pakkumine

Kuni 50 Tasuta Spinni lihtsalt priispinnideni jõudmise eest

Optibet annab alates 16. jaanuarist kuni 31. jaanuri südaööni mängijatele võimaluse saada tasuta spinne mõne konkreetse mängu priispinnide vooru jõudmise eest. Ehk siis jõudes mängu boonusmängu, saad tasuta boonusraundi spinne niikui nii, aga lisaks sellele antakse sulle veel ka võimalus saada 5-50 tasuta spinni mängus Gonzo’s Quest.


Optibet € 1 000 boonus.

|


Kampaania jooksul on iga päev selle pakkumisega seotud erinev mäng, aga ülesanne on igas mängus sama - käivitada mängu priispinnide funktsioon. Näiteks 16. jaanuari on selleks mänguks Fairytale Legends: Mirror Mirror. Mängi seda mängu, jõua priispinnide funktsioonini, ning seejärel teavitatakse sind Gonzo Wheel boonusvooru aktiveerimisest. Gonzo Wheeli avamiseks pead seejärel teises aknas, või siis samas aknas pärast mängu priispinnide vooru lõppu, avama Gonzo’s Quest mängu, kus saad teada mitu tasuta spinni sa lisaks võitsid. Võimalikud variandid on 5, 10, 15, 25, 40 või 50 tasuta spinni.

Gonzo's Quest tasuta spinnidega saadud võitudele ei rakendu läbimängimise kohustust.

Igal mängijal on võimalik avada Gonzo Wheel vaid üks kord päevas, aga seda iga päev terve kampaania jooksul. Lihtsalt kontrolli alati Optibeti kampaania lehte, et teada saada, mis slotil sa just täna mängima pead Gonzo Wheeli avamise võimaluse saamiseks.

Liitu Optibetiga siin


eestikasiino.com